Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munka nélkül már hat hónapja,...

Munka nélkül már hat hónapja, a főnök meg csak hiteget. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Mikor berobbant a járvány, fizetés nélküli szabadságra küldtek. Na ez volt majd 6 hónapja. Hiába indult be májusban-kora júniusban az élet, engem azóta hitegetnek hogy nincs munka. Azonban mikor pár hete bent voltam és csak egy tanuló volt ott, tőle megtudtam hogy van munka, de azt a tanulóval csináltatják meg. Ami logikus mert olcsóbb nekik megcsináltatni a tanulóval ingyen a munkát, mint velem akinek fizetni kell. Viszont ennyi erővel simán el is engedhetnének és nem mint utolsó mentsvárnak lenni, mikor épp több lesz a munka. Ha felmondok akkor meg lenne a sértődés, amiért cserben hagynám őket. De valószinű ez lesz a forgatókönyv. Ha akkor márciusban felmondtam volna, elvárták volna hogy ne menjek máshova dolgozni. Elegem van a várakozásból, mert az én időmet pazarolják. Ti mit gondoltok erről?

2020. aug. 25. 01:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondj fel.
2020. aug. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Én már rég felmondtam volna,és vissza se néznék.

Hat hónap rengeteg idő.

Mégis mire várnàl (vársz),miből élsz.

Ne haragudj,de totál hülyét csinàltak belőled,és az a helyzet,te is magadból.

2020. aug. 25. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Milyen munkarol van szo?
2020. aug. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Tisztázzunk pár dolgot:

- nem kell elengedjen, fel lehet mondani és másodállást is lehet vállalni

- az, aki szerint te lennél a bunkó, hálátlan, mert enni akarsz, az meg kapja be

2020. aug. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Hát én nem tudnék 6 hónapig fizetés nélkül életben maradni.

Keress munkát, ennyi. Ki nem szarja le, hogy megsértődik a munkahelye?! Nem szivességből dolgozik az ember, hanem pénzért. Szeretem a munka helyemet, és sajnálnám, ha ott kellene hagynom, de abban a pillanatban keresnék mást, hogy fizetés nélküli szabadságra küldenek.

2020. aug. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

6 hónapja vegetálsz és vársz a varázsszóra? :D


Lehet, hogy tudja a főnök, hogy téged kiváltképp szivathat ilyenekkel, mert nem egészen vagy tisztában a túlélés főpilléreivel.

Már a korlátozás feloldásának pillanatában gyanúsnak kellett volna lennie, hogy nem vesz vissza rögtön.

2020. aug. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Jelenleg nincs szükség rád, de ingyen ott vagy készenlétben, hülye lenne bármit is tenni.

Ha nem tetszik mondj fel és kész.

2020. aug. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6 hónapja miből élsz? Szerintem mondj fel és keress másik munkát.
2020. aug. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Fogtechnika. Az orvosok bezártak a járvány alatt, így beteg sem volt. Nem rég végeztem, így még itthon élek. Apámék tanácsolták hogy inkább jöjjek szabira, mint hogy megszűnjön a jogviszonyom. Ennél a cégnél voltam tanuló, nem nagy cég, elég családias, így elég szarul esik hogy csak így túllépnek rajtam.
2020. aug. 25. 10:42
 10/13 anonim ***** válasza:
azt mégis hogy képzeljem el, amikor felmondasz valahol, de utána elvárják hogy ne dolgozz máshol?!
2020. aug. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!