Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 22 évesen gáz, elitélendő...

22 évesen gáz, elitélendő dolog, ha valaki még nem dolgozott/dolgozik?

Figyelt kérdés

Nem járok egyetemre.

Esti tagozatos iskolában vagyok, még 1 év van, viszont egyszerre két szakmát fogok elvégezni.

Az előző szakmám nagyon megutáltatták velem, azon kívül csak egy érettségim van.

Itthon azt mondják, hogy ne aggódjak, majd kialakul minden, de máshol meg általában azt kérdezik, hogy dolgozom e, és ez elég kellemetlen nekem.

Itthon természetesen segítek amiben csak tudok.


Kíváncsi lennék a véleményetekre.

Van itt korombeli hasonló helyzetben?

A normális válaszokat előre is köszönöm!



2020. aug. 25. 07:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha ettől jobban érzed magad, én 26 évesen kezdek majd el dolgozni.
2020. aug. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha két szakmát teszel le egyben, az elég nehéz, így szerintem senki nem mondhat rád egy rossz szót sem.
2020. aug. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Dehogybaz, hisz tanulsz kozben.

Akkor lenne gaz ha csak a napot lopnad, eaba szuleiden eloskodnel.

2020. aug. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha tanulsz, akkor nem gáz. Nagyon sok embert ismerek, aki nem dolgozott ennyi idősen, igazából én is csak egyszerűsített bejelentéssel dolgoztam itt-ott, meg diákmelóztam ennyi idősen, 23 évesen lett normális 8 órás bejelenett melóm.
2020. aug. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én leszámítva egy-két nyári kamu munkát, 24 évesen dolgoztam először gyakornokként, 25 évesen először teljes idős állásban. Tanultam ugyan, de 3 évet elcs.esztem egy olyan szakon, amit soha nem végeztem el, úgyhogy összesen 6.5 év alatt vszereztem egy BSc diplomát. Most 33 éves vagyok, és elég jól keresek, közben levelezőn szereztem teljesen más területen egy MSc diplomát is.
2020. aug. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
En kb. 21 eves koromtol nyaranta kulfoldon dolgoztam, igy onellato tudtam lenni, es volt mibol utaznom. 25 eves koromig egyetem, utana 2 evig nem volt tul jo fizum, 27-31 kozott mar igen, tudtam is sajat lakast venni, atb. Szoval megterult a befektetett ido. Keresd a lehetosegeket a szakmai fejlodesre, mellette dolgozz amit tudsz, es rendben lesz.
2020. aug. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. aug. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Ha tanul és a szülei szívesen támogatják, akkor egyáltalán nem elítélendő. Akkor lenne az, ha csak otthon vakatgatná a tökeit, miközben a szülei húzzák az igát.
2020. aug. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Csodálom, hogy még nem jelentek meg a gyakoris mintapolgárok széttrollkodni a kérdést azzal, hogy ők már 20 évesen 600 ezer nettót kerestek, te meg egy léhűtő senki vagy hozzájuk képest 😅😅
2020. aug. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
9. Még biztos alszanak!
2020. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!