Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez normális, hogy fertőzőnek...

Ez normális, hogy fertőzőnek néztek?

Figyelt kérdés

Üzletember vagyok! Házhoz kellett mennem egy céghez, mert üzleti megbeszélésem volt az ottani főnökkel (kettesben).


Az épületbe belépve hallottam valami susmust, hogy figyeljenek valamit, nem tudtam mire vélni, gondoltam nem is rólam beszéltek, ezért nem törődtem vele.


Azonban kifele menet már hallottam az ajtóból, hogy fennhangon arról kezdtek el beszélni, hogy én hova nyúltam, miket érintettem meg és hogy hozzák gyorsan a fertőtlenítőszert. Hát mit ne mondjak, rosszul esett!!


Valami rosszat tettem volna vagy ezt így hogy? Mert szerintem nem normális, hogy így fennhangon kibeszélik ezt. Utólag arra is rávilágított ez, hogy mindvégig figyeltek engem, szerintem ez sem egy normális dolog.



2020. szept. 4. 22:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#9: Nem is az, hogy zavar, inkább illedelem... Te üzletelnél olyan céggel, akitől ilyen élménnyel kell távoznod?
2020. szept. 5. 16:12
 12/14 anonim ***** válasza:
17%
Nézd teljesen érthető h a cégek tobbsege parázik ha még túlzás is de most már ott tartunk h bárki lehet az. Tudom rosszul esik sértő de ez nem a személyed ellen irányul, egyszerűen az emberek tobbsege fél s sajnos úgy kezeljük most már lassan egymást mintha lábon járó gyilkoló gépek lennénk egymas szamara főleg akin nincs maszk némelyik élve elásná az ilyet. Sajnos itt tart a világ. Vagy magadra veszed, vagy elengeded ezt a dolgot és igazodsz a körülményekhez. A cégek óvatosak hisz elég ha csak egy ember pozitív az elindíthat egy láncreakciot. Sztem engedd el es vegezd a munkadat tovabb ahogy eddig. Nem ellened irányult. Gondolom így vannak minden külsős üzleti partnerrel.
2020. szept. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Akkor sem lehet ilyen bunkó, tahó módra bánni a jövőbeli üzleti partnerekkel.


Kérdező, ezek után nem szívesen ülnék be oda tárgyalni. Sőt, szerintem a főnöküknek jelezheted is a problémát. Lehet, nem is tudja, hogy ekkora tahók az alkalmazottjai.

2020. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Müller ádi válasza:
Akkor tök normális ha tüsszögsz látást jelentessz tünetes vagy
2021. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!