Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit szóltok hogy a szakemberek...

Mit szóltok hogy a szakemberek között is előkerült újra a „maradj otthon“ és a vásárlási idősáv? És ez csak a kezdet

Figyelt kérdés

Falus Ferenc: Újra el kellene kezdeni sulykolni, hogy „maradj otthon”

[link]


Merkely tesztelné a tanárokat, visszahozná az idősek vásárlási sávját és betiltaná az éjszakai bulikat


[link]


és ezek szakemberek, nem a partvonalról bepofázó józsik!


Azért a munkahely rovatba tettem, mert ezek az intézkedések leginkább a munka világát érintik.

Maradjak otthon ok-és kit rúgnak ki ha otthon maradok? Merkelyt vagy engem?


2020. szept. 8. 07:22
 1/9 Lazy Lover ***** válasza:
70%
Lesz még itt karantén hidd el....
2020. szept. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Remélem a józan ész győz majd a riogatással szemben. Az idősek vásárlási korlátja sok idősnek okozott gondot, és se,,i köze a vírushoz.
2020. szept. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"a riogatással szemben"


Amit egy virológus szakember mond az szerinted riogatás? Azért csak tudja már mit beszél a saját szakterületén.

Merkely pl az MTA rendes tagja.

2020. szept. 8. 07:40
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Majd ha jön egy vírus, aminek világszinten 10% felett van a halálozása, komoly tünetei vannak csaknem mindenkinél és a fertőzöttek fele kórházba kerül, akkor elfogadom majd, hogy bedöntik a világgazdaságot. Addig viszont nem.
2020. szept. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Vegyesek az érzéseim. Egyrészt örülük, mert tudom, hogy az idős rokonaim csak akkor fogadnak szót, ha büntetve vannak. Ha én kérem, mindenki mászkál már csak dacból is, mint egy idióta. Mikor voltak rendelkezések ezzel kapcsolatban, mindenki elült a valagán végre. Megnyugtatóbb volt sokkal.


Másrészt tudom, hogy ez sok embernek jelent problémát, sok embernek az állása veszélyben van, a kisiskolások és a gyakorlatiasabb szakokon tanulók számára ez nagyon kellemetlen lehet. Ugyanakkor nem értem, hogy néhány egyetem és néhány cég miért erőlteti a jelenlétet. És az ő esetükben alig várom, hogy kárörvendhessek, hogy bezárnak a pitsába és átállnak HomeOfficera ismét meg távoktatásra. Sokan annyira betokosodott, poros szar rendszerben ragadtak, hogy rájuk fér ez a kényszer újra és újra és újra, amíg meg nem tanulnak vírustól függetlenül is lehetőséget biztosítani távoktatásra, távmunkára szélesebb körben.

2020. szept. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nálunk egy dolgozó párjának pozitív a tesztje, és várunk a kolléga tesztjére.

Ha az is pozitív lesz, inkább mindenkit végigtesztelnek, csak home office ne legyen.... Csak nem értem, párhetente végigtesztelnek majd mindenkit vagy mi.

2020. szept. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6-os, és a dolgozó párja hogy van? (Csak mert egy csomóan pozitívak és kutya bajuk szerencsére, ezért is kérdezem.)
2020. szept. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor bevezették a "maradj otthon"-t, akkor maszkok még a holdban voltak. Még itthon csodálkoztunk, hogy Ausztriában a bolt bejáratánál osztogatják (márciusban), itthon meg a kutya nem hordta, lehet, azért kellett otthon rohadni.
2020. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit kellene erre mondani? Vére, De jó? Vagy de rossz? Nekem az az érzésem, hogy bármi lesz a vége, az év vége megint arról fog szólni, hogy az egyes cégek, vállalatok így is hipergalaktikusan megasztikus bevételekre tettek szert.

A hogyan az viszont rejtély marad.

2020. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!