Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tík váltanátok munkát az én...

Tík váltanátok munkát az én helyemben? Már elegem van ami itt zajlik nap mint nap.

Figyelt kérdés

Már 1,5 éve lesz, hogy itt dolgozom. Idegbeteg munkatársat kaptam, pszichopata. Én csinálom a legtöbb munkát, és ő viselkedik úgy, mintha ő lenne a főnök, de egyszeri munkás mint én, vagy akárki. Ő beszél én rám, hogy dolgozzak gyorsabban. Én dolgozok gyorsan, ő elég lassan adja oda a dolgokat amit be kell olvasnom. Aztán a Leader (mesternőm,főnök) engem csesz le, hogy miért dolgozok lassan. De ő azt nem lássa, hogy a gyerek lassan dolgozik. Semmire nincs türelme a gyereknek, nagyon ideges. A főnöknek (mesternőnek mondhatok akármit, ő a gyerek mellett van. Nem fog egy rossz szót se rá mondani. Szerinte jól dolgozik.


A gyerek elmegy százszor naponta WCre, 10-15 percre, arra semmit sem szól a főnök. De ha én elmegyek, vagy a kolléganőm, akkor hogy miért nem dolgozunk. De az csak 2 percre megyünk el, és a gyerek megy 15 percet wcre az oké. Akkor nem jön ide a főnök, hogy miért nem dolgozunk. Hát én nem fogok a hülye végett ketté szakadni, mi vagyok én. Aztán még a végén én vagyok a rossz, a nagy fsst. Hát már akkor hol vagyunk? Minél jobban igyekszik az ember annál rosszabb.



Váltsak munkahelyet? Jó munkám van, csak hajtanak a végtelenségbe. Nem tudom minek. 750€ havonta kapok. Ha mennék máshova dolgozni kapnék kevesebbet, de jobban megbecsülnének mint itt. Hiába kértem, hogy cseréljék ki a hülye munkatársamat egy másikra, nem lehet mert a főnök elégedett a gyerekkel. Tudjátok mennyit én szenvedek a munkában naponta?

Mit tegyek.


2020. szept. 15. 05:52
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Tík???


Amugy válts.

2020. szept. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
750 euro külföldon,8 órás munka? Ha igen az eleg kevés.
2020. szept. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 műszakos
2020. szept. 15. 07:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez a bér mennyire számít jónak Felvidéken, de ha van más munkalehetőség, ami úgy érzed jobb lenne, még ha kevesebb bérért is akkor válts. De lehet, hogy ha váltanál ott is lenne olyan kolléga, akivel nem jössz ki, azt nem tudhatod...
2020. szept. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szutyok seggnyalók mindenhol vannak. Ez a kedvenc gyerek is az lehet. Valahogy ki kéne onnan utálni, vagy a "főnök "munkástól megszabadulni.
2020. szept. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A helyedben a dolgozó munkatársaddal hirtelen koronavírus tünetet "kapnék", így 2 hétig a szuper atléta gyerek dolgozhatna, hiszen kiteszi kettőtöket is;)

A lényeg, hogy magára kellene hagyni a férget, hogy bebukjon a kis főnökével együtt.


A másik, hogy leordítjátok a genya kis fejét közösen-együtt, hogy takaródjon a pitbe a dumájával s dolgozzon normálisan...s ha nem megy, addig cirkuszolni, amíg odébb nem vágják..., de ez csak akkor jó, ha a kilépés is szempont nálatok, tehát mersz s nyersz vagy mersz s mész;)

2020. szept. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!