Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig húzza a sulik világa...

Meddig húzza a sulik világa leállás nélkül? Már most egy káosz az egész és a vírus igazi felfutását még csak őszre télre várják-mi lesz itt akkor?

Figyelt kérdés

Valahol érthető ha mindenki a teljes suli leállásról beszél. A gyerekorvosok mást se csinálnak csak futószalagon gyártják az orvosi igazolásokat olyan tanulóknak akik köhögtek eyget és máris küldték őket haza a suliból. Leállások, osztály hazaküldések, maszk van maszk nincs játékok, sulizárak itt ott amott -káosz. És ez még semmi ahhoz képest ami jön, ha 10x ennyi beteg lesz.

Logikusan elgondolva úgyse mehet ez tovább (teljesen mindegy mit mond OV, milyen végvári hős vitéz szerepképzelgése van éppen) akkor se lesz ez tartható.


2020. szept. 17. 09:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
73%

" Azért az a tanárnak is gyanús,W"


Teljesen irreleváns hogy a tanárnak mik gyanús mi nem azt gondol amit akar, mert nincs abban a helyzetben hogy felülbírálja az orvosi papírt. ha a diák minden második héten "nagybeteg" de van papírja, a tanárnak el kell fogadnia semmi mást nem is tehet. Nem bíró ő (még ha egyes nagymellényű senkik ezt is hiszik magukról), semmi joga felülbírálni.



"Ad neki igazolást 2-3 napra. "


Helyette 1 hétre minimum....

2020. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
51%

8: Hol írtam, hogy bezártak már egyszer egész tanévre? Úgy értem, megint bezárnának és ezúttal egész tanévre. Vagyis a hátralevő részére.

De látom, Balázska, nem hazudtolod meg magad, szokás szerint kommentelgetsz a saját kérdésedhez más bejelentkezésről.

2020. szept. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy trollkérdés! Innentől hanyagoljátok!
2020. szept. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

"Az a baj, hogy a gyerekeket nincs nagyon hova tenni továbbra sem"


Középiskola, de már ált isk 7-8. osztály is az a korosztály amikor nem kell a (nem is olyan) gyereket sehova "tenni" elvan az magában, sőt még örül is ha egyedül lehet és nem liheg a szülő a nyakába.ű


Én anno kamaszkoromban annak örültem a legjobban amikor anyám apám estig melózott én kettőre hazaértem és enyém volt a lakás estig. Az volt csak a havaj, haverok csajok stb.

2020. szept. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

" Úgy értem, megint bezárnának és ezúttal egész tanévre. Vagyis a hátralevő részére."


Ez már nem teljesülhet még ha a mai nappal be is zárna már akkor sem....


"Hol írtam, hogy bezártak már egyszer egész tanévre?"


Hol írtad? HOL??? ITT!!!!!!!


"megint az iskola egész tanévre"


Megint... a megint szó jelentése azért tiszta?

2020. szept. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
11: És a gyerek szülei nyilván támogatják, hogy csak úgy összevissza lógjon. Valószínű.
2020. szept. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Balu újabban már nyelvtannáci is!
2020. szept. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
14 Igen, de nem csak 13+ éves gyerekeik vannak az embereknek.
2020. szept. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

": És a gyerek szülei nyilván támogatják, hogy csak úgy összevissza lógjon. Valószínű."


Bőven van olyan szülő akik szemében a járványhelyzetben való online oktatás az nem "lógás" hanem az egyetlen ésszerű lépés.


Mi ebben a lógás? A gyerek nem jár be, és otthon a gép előtt ugyanazt megtanulja kényelmesebb körülmények között mint benn egy málló iskolaépületben.... hogy ebben mi a lógás én fel nem fogom?


hogy könnyebb gyorsabb kényelmesebb rugalmasabb? Hogy nem ostorcsattogtató középkori poroszos szar? Ez a lógás benne?

2020. szept. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
19: Egy gyerek kedvéért a tanárok nem fognak külön online oktatást is tartani a normál órák mellett. Amúgy az előbb még arról hőzöngtél, hogy a jelen helyzet a lógósok kánaánja. Akkor most hopp vagy kopp?
2020. szept. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!