Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig húzza a sulik világa...

Meddig húzza a sulik világa leállás nélkül? Már most egy káosz az egész és a vírus igazi felfutását még csak őszre télre várják-mi lesz itt akkor?

Figyelt kérdés

Valahol érthető ha mindenki a teljes suli leállásról beszél. A gyerekorvosok mást se csinálnak csak futószalagon gyártják az orvosi igazolásokat olyan tanulóknak akik köhögtek eyget és máris küldték őket haza a suliból. Leállások, osztály hazaküldések, maszk van maszk nincs játékok, sulizárak itt ott amott -káosz. És ez még semmi ahhoz képest ami jön, ha 10x ennyi beteg lesz.

Logikusan elgondolva úgyse mehet ez tovább (teljesen mindegy mit mond OV, milyen végvári hős vitéz szerepképzelgése van éppen) akkor se lesz ez tartható.


2020. szept. 17. 09:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én se értem, hogy miért kell automatikusan lógásnak tekinteni az otthoni tanulást, ilyen erovel a home officera is lehetne mondani, hogy a lógásról szól, ehhez képest a legtöbb helyen ugyanúgy ment a biznisz otthonról is. Egyedül a kisiskolásoknak biztosítanék jelenléti oktatást, mert ők éppen benne vannak az iskolai szocializációban, amihez kell a személyes jelenlét, de mindenki más tudna tanulni távolról. Aki meg lógásra használja, az úgyis kapni fogja a karókat sorozatban.
2020. szept. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
21: Nem az otthoni tanulást tekintem lógásnak, hanem a kamu beteget jelentést. Amúgy meg rokonaim-ismerőseim, akiknek van gyerekük, mesélték, hogy az egész kb. egy nagy eres ló....t ért. Kb. 3 órát töltött a gyerek tanulással, meg a dolgozatoknál-beszámolóknál olyan teljesítményre megkapták a hármast-négyest, amiért normál esetben max. egy kettes alá járna, ha könyörületes a tanár.
2020. szept. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
30%

"múgy meg rokonaim-ismerőseim, akiknek van gyerekük, mesélték"


És ha én hozok ellenpéldát aki meg pont az ellenkezőjéről számol be, akkor mégis kinek adsz majd igazat?


egyik almát mond másik körtét hol az igazság? félúton?

2020. szept. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!