Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megengedhető hogy a munkahelye...

Megengedhető hogy a munkahelyen KÖTELEZŐ a maszk mindenkinek de egyesek csakazértse veszik fel és mindennemű következmény nélkül megtehetik?

Figyelt kérdés

Sokadszori figyelmeztetés van kirakva immáron írásban hogy a maszk a munkahely közösségi tereiben (folyosó stb) kötelező mindenkinek, és akin nincs, az akár a munkából kizárható /hazaküldhető.

Van is maszk szinte mindenkin. Kivéve 2 de szó szerint véve kettő darab embert akikek csakazért sincs. Járnak kelnek és meg is mondták : ők fel nem veszik.

És nehogy azt higgyük hogy valami szuperfejesek, akikre nem lehet rászólni mert a létra tetején vannak-az egyik aki nem hordja épp a helyi szemétdomb legalján levő karbantartóféle, egy 50-es kopasz csóka.

A kérdésem csak annyi: ezekkel szemben miért nem lehet kőkeményen és határozottan fellépni? Most félnek egy technikustól hogy nem mernek vele szemben erélyesen fellépni? Vagy mi az oka? Oda kell menni és megmondani neki hogy vagy felveszi ahogy mindenki más vagy eltakarodhat hazafelé és aznapra fizetetlen. Egyből felvenné!


nem én látom jól?


2020. szept. 21. 11:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

#10:

Te kis rohadt komcsi...xD

2020. szept. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
72%
Még jó hogy nem azt mondják nektek pelenkázátok be magatokat mert 2-ember kivételével mindenki pólyás lenne .
2020. szept. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Én ha főnök lennék és nekem egy beosztottam azt mondaná egy írásos utasításomra hogy "én aztán nem..." na annak a beosztottnak az lenne az utolsó mondata amit ott kiejt.

Bármi mást mond, azt már nem állásban levőként mondaná.

2020. szept. 21. 13:00
 14/29 anonim ***** válasza:
69%

Na, ezért is szégyellem magam, hogy magyar vagyok.


Ennyi rosszindulatú, gátlástalan, gerinctelen embert egyrakáson.

Nem hiába van annyi negatív vélemény a magyarokról.

Egy kiskanálban képesek lennétek egymást megfojtani. 😠


Egy csak egy szájkosár. Nem ezen kéne vitázni!

2020. szept. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

"Nem ezen kéne vitázni!"


POnt ezt mondom én is!! Pont ezt! Hoyg ITT VITÁNAK HELYE NINCS!!


ha egyszer a cégvezetés azt mondta hogy kötelező akkor az kötelező és vitának helye nincs és pont.

Akkor kötelező de mindenkinek vagy semmi értelme az egésznek. És ha valaki ilyet mond hogy "nekem aztán ne mondja meg senki" nos, én azt abban szent pillanatbna kivágnám. De abban a pillantban.

Neki ne mondja meg senki oké nem mondjuk meg, de akkor állásban se legyen. Az utcán állástalanként már nem kell maszk. Itt meg kell., azért kell mert a főnök azt mondta hogy kell és PONT.

Ezen semmiféle vita nem lehetséges.

2020. szept. 21. 14:05
 16/29 A kérdező kommentje:

Egyébként nem tudom ezen mi az istent lehet ragozni?

A maszk zárt közösségi térben kötelező. Mindenkinek.

Mert a főnök azt mondta. Pont.


Ezen mit van még mit ragozni? Komolyan nem értem.

Az egybites szarjóska mit gondol, kiit érdekel. De ő se áll a többiek felett, ha mindenki hordja tán neki se esik le a gyűrű az ujjáról ha felveszi.

2020. szept. 21. 14:07
 17/29 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, ne úgy próbáld magyarázni a dolgot, ahogy neked tetszik. Válaszomban nem értettem veled egyet és azt sérelmeztem, hogy egy ilyen pitiáner dolog miatt ölre mész a másikkal.

Ha ők nem hordják, nem hordják. Pont. Semmi közöd hozzá! Nem kell emiatt kikelni magadból és ilyen rosszindulatúan viselkedni.

2020. szept. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
88%
Megteszi, mert megteheti, lehet, nem is foglalkoznak vele, nem vették észre. Ha megbüntetik a céget, majd jobban odafigyelnek.
2020. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

"lehet, nem is foglalkoznak vele, nem vették észre. Ha megbüntetik a céget, majd jobban odafigyelnek."


Most adtál egy remek ötletet. Köszönöm.

Már az előző időszakban is volt egy akciócsoport mely randomra vagy bejelentésre ellenőrzött és büntetett.

Na itt nálunk garantáltan lesz egy ellenőrzés majd én gondoskodom róla hogy legyen.

Egyébként a céget és az alkalmazottat is büntetik külön külön. Szerintem előkerül majd az a maszk hamarosan még szarf***ú józsinál is.

2020. szept. 21. 15:01
 20/29 anonim ***** válasza:
53%
Balu napi kamuhőzöngése covid-verzióban.
2020. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!