Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha 5 kilométerre lakok a...

Ha 5 kilométerre lakok a munkahelyemtől járhatok gyalog dolgozni?Vagy inkább buszozzak?5 km-t sok gyalog megtenni a munkahelyre?

Figyelt kérdés
Kb.háromnegyed óra,ötven perc sétára lakom a munkahelyemtől.Busszal járok,de arra gondoltam lehet jobban járnék ha gyalog mennék.Szeretek sétálni és egészségesnek is tartom.Meg így spórolnék havi tízezret is bár nem ez miatt járnék inkább gyalog.Vagy a gyaloglást hagyjam meg inkább arra,ha túrázni vagy kirándulni megyek? Munkahelyre inkább járjak busszal?Sok lesz oda vissza a 10 km gyaloglás?

2020. szept. 21. 16:06
A kérdező szavazást indított:
5 kilométer gyaloglás sok a munkahelyre
Nem sok az 5 kilométer gyaloglás,még jobb is mint buszozni
37 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Te tudod, hogy mi a sok, az 5km azért munka előtt és után nem túl kellemes.

Azt vedd alapul, hogy ha esik az eső, hó akkor is van-e kedved közel egy órát gyalogolni, munka előtt.

2020. szept. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Amúgy ülőmunkát végzek,de ha nincs bent rajtam kívül senki le is szoktam feküdni a munkahelyen.Úgyis tudok dolgozni:)
2020. szept. 21. 16:09
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a hidegebb hónapokban mindenképpen vennék bérletet, de amúgy simán járnék gyalog, vagy méginkább biciklivel, azzal mégiscsak gyorsabb. Meg amúgy ha végig egy forgalmas, büdös hatsávos út mentén kellene gyalogolni, vagy tekerni, biztos nem vállalnám be.
2020. szept. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
5km nem sok.
2020. szept. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
#3 budapesti vagyok és a munkahely is itt van Pesten a belvàrosban,mellékutcàban és a nagykörúton sétálnék Angyalföld től Józsefvárosig.
2020. szept. 21. 16:13
 6/22 anonim válasza:
86%
Kezdd el, aztán meglátod. Nem jó egész nap ülni, legalább teszel valamit az egészséged érdekében. A friss oxigéntől az agyad is jobban fog működni. Viszont télen jól öltözz fel
2020. szept. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
#6 már amennyire Budapesten a belvárosban friss oxigént lélegzek be.Gondoltam az elektromos rollerre is,de az meg drága lehet.
2020. szept. 21. 16:19
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Én vennék egy biciklit a helyedben.
2020. szept. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
89%
6os vagyok. Bocsi, nem olvastam végig a leírást! A 8sal is egyetértek, bicikli gyorsabb is olcsóbb is.
2020. szept. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
Bicikli?
2020. szept. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!