Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha 5 kilométerre lakok a...

Ha 5 kilométerre lakok a munkahelyemtől járhatok gyalog dolgozni?Vagy inkább buszozzak?5 km-t sok gyalog megtenni a munkahelyre?

Figyelt kérdés
Kb.háromnegyed óra,ötven perc sétára lakom a munkahelyemtől.Busszal járok,de arra gondoltam lehet jobban járnék ha gyalog mennék.Szeretek sétálni és egészségesnek is tartom.Meg így spórolnék havi tízezret is bár nem ez miatt járnék inkább gyalog.Vagy a gyaloglást hagyjam meg inkább arra,ha túrázni vagy kirándulni megyek? Munkahelyre inkább járjak busszal?Sok lesz oda vissza a 10 km gyaloglás?

2020. szept. 21. 16:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nekem 11 km re van a munkahelyem, ha nem esik az eső akkor biciklivel járok, ha rossz az idő (hétköznap) busszal (fizetős a parkolás), hétvégén vagy éjszakára kocsival.
2020. szept. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Hétköznap reggelente 4 km-ert szoktam sétálni, néha kicsit többet, van amikor délután is visszafele, szeretek sétálni, nem izzadok, csak megfelelően kell öltözni.
2020. szept. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!