Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, hogy találjak...

Mit csináljak, hogy találjak munkát végre?!

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve, hogy itthon gubbasztok és önéletrajzot küldök egy csomó helyre. A gyári betanítottól az árufeltöltőig szinte mindenféle munkára jelentkeztem ahova csak egy halvány esélyem is lenne. De hetek óta egy telefoncsörrenést se kaptam, az előtt voltak de hiába mentem interjúra, jött a szokásos "figyeld a telefont, majd értesítünk" szöveg. Nekem sajnos csak egy általánosom van meg egy olyan szakmám amiben nem lehet elhelyezkedni. Csak arra jó, hogy lássák, több van neked mint 8 általános. Eléggé elszúrtam az életem, mert folyton szorongok, félek az emberekkel való ismerkedéstől. Azóta összeszedtem magam, de most meg a munkák nem ömlenek hozzám. Most lehet mindjárt leszóltok, de most meg a vírus is beleszólhatott, mert előtte mikor jelentkeztem akkor jöttek a telefonhívások, de vírus után hetente 1 talán. Eddig voltam árufeltöltő, postai kézbesítő, gyári árucímkéző. Ha tehetném akkor visszamennék árufeltöltőnek, mert abban legalább van 1 éves tapasztalatom. És a végére élveztem is. Ma hétfő van pedig ilyenkor általában kapok hívásokat, de ma is csak 1 hívott az is téves...Más is van ilyen helyzetben? 22L

2020. szept. 21. 21:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
sereg
2020. szept. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, ma végre kaptam olyan munkaajánlatot ami nagyon kedvező! igaz 4 műszak ami húzós de amennyit adnak érte, én simán vállalnám. Gyári operátori munka, ebben volt tapasztalatom és élveztem is. Remélem összejön. Hétfőn lesz interjú. :)
2020. szept. 22. 21:23
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert! Írj majd :)
2020. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!