Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy adjam tudtára, hogy ez...

Hogy adjam tudtára, hogy ez nem randi?

Figyelt kérdés

Új munkahelyem van és egy kollégámmal nagyon jól elvagyunk, elh*lyülünk a melóhelyen és megbeszéltünk egy találkozót munkahelyen kívül kettesben. Azóta vannak olyan megjegyzései, amiből az jön le, hogy ő talán többet lát a találkozóba, mint baráti tali. Részemről viszont csak baráti tali lenne. Van párom is, nem tudom, hogy tudja csak nem érdekli vagy pedig nem is tud róla, mert magánéletről és komolyabb dolgokról eddig nem nagyon beszéltünk csak poénkodtunk mindenfélével. Nekem sok fiúbarátom van, páromnak is vannak lánybarátai, szóval az ilyen baráti találkozók beleférnek a kapcsolatunkba, viszont úgy érzem korrektnek, ha a kollégámmal letisztázom még a találkozó elején, hogy ez nem randi. De hogy vezessem rá finoman? Félek, hogy már beleélte magát, nem akarom megbántani sem.

(Azért ebbe a kategóriába írtam, mert jobbat nem találtam :D )

21/L


2020. szept. 22. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit elkéstél vele, mert ezt akkor kellett volna, amikor elhívott (vagy elhívtad). De ha már így elbénáztad, akkor a nemrandi elején közöld vele, mi a helyzet.
2020. szept. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szépen elmondod neki egyértelműen.

Hogy ez nem olyan találkozó lesz, mert neked párod van. És ha ő másban reménykedett, akkor inkább hagyjátok. Kész

2020. szept. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Már tegnap is írtad.

Érdekes, hogy ha olyan jól elvagytok, de azt mégsem tudja, hogy van párod.

Legkésőbb akkor kellet volna kozolnod, amikor randira hívott.

Amúgy a barátod tud róla?

2020. szept. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Na a szerencsétlen. Már biztos elképzelte hogyan fog meghágni. XD
2020. szept. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Fix, hogy meg akar fektetni.

Te meg nagy liba vagy, hogy ezt nem veszed észre.

Vagy pont észreveszed, és szereted húzni a pasikat.

2020. szept. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, hogy te barátként gondolsz rá, nem szeretnél félreértést. De ezt már az elején letisztázhattad volna vele.


Vagy


Mesélj neki a párodról, arról, hogy neked több barátod is van, aki ellenkező nemű. Kérdezd a lányokról, hogy vele mi újság ezen a téren. Érezze, hogy barátként tekintesz rá és semmi több..

2020. szept. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Ha van párod akkor miért szervezel vele bármit is kettesben? Miért nem a pároddal foglalkozol inkább?

Egy egészséges határt azért kellene húzni bizonyos dolgok között!

2020. szept. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem semmi probléma nincs azzal, hogy más BARÁTOKKAL találkozik. Egyértelmen leírta, hogy ő csak barátként tekint a fiúra, illetve hogy a párkapcsolatába ez belefér, mert mindkét félnek vannak barátai az ellenkező nemből. Ne ezen akadjunk már fent, pontosan eláruljátok magatokat, hogy milyen féltékeny és irigy emberek vagytok :D
2020. szept. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Az oké hogy ide leírta, csak ezt azzal a szerencsétlen kollegával nem közölte, az emberek meg nem gondolatolvasók.
2020. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Mondd le!

"Ne haragudj Béla, de a barátom nem örül neki, ha másokkal is találkozom és nem akarok konfliktust! Pedig mondtam neki, hogy csak BARÁTILAG gondolunk egymásra, de ez van!"

2020. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!