Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy adjam tudtára, hogy ez...

Hogy adjam tudtára, hogy ez nem randi?

Figyelt kérdés

Új munkahelyem van és egy kollégámmal nagyon jól elvagyunk, elh*lyülünk a melóhelyen és megbeszéltünk egy találkozót munkahelyen kívül kettesben. Azóta vannak olyan megjegyzései, amiből az jön le, hogy ő talán többet lát a találkozóba, mint baráti tali. Részemről viszont csak baráti tali lenne. Van párom is, nem tudom, hogy tudja csak nem érdekli vagy pedig nem is tud róla, mert magánéletről és komolyabb dolgokról eddig nem nagyon beszéltünk csak poénkodtunk mindenfélével. Nekem sok fiúbarátom van, páromnak is vannak lánybarátai, szóval az ilyen baráti találkozók beleférnek a kapcsolatunkba, viszont úgy érzem korrektnek, ha a kollégámmal letisztázom még a találkozó elején, hogy ez nem randi. De hogy vezessem rá finoman? Félek, hogy már beleélte magát, nem akarom megbántani sem.

(Azért ebbe a kategóriába írtam, mert jobbat nem találtam :D )

21/L


2020. szept. 22. 13:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
65%
" Figyelj Béla, nem gondolkoztam előre és ez lehet kellemetlen helyzetet szült, de a múltkori nekem nem randi volt, boldog párkapcsolatban élek. Remélem, ezentúl is megértjük majd egymást, ne haragudj, ha esetleg mást sugalltam."
2020. szept. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
49%

#11

Még nem volt meg a program.

"Részemről viszont csak baráti tali lenne."

Legalábbis a feltételes módú fogalmazás alapján.

2020. szept. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!