Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha új munkahelyen a főnök?...

Ha új munkahelyen a főnök? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ha új munkahelyen a főnök, vagy közvetlen felettes közli velem az elején, hogy:

"Nem érdekel, hogy itt maradsz-e vagy sem. Csak az érdekel, hogy a munka el legyen végezve."

Arra lehet azt mondani (joggal), hogy:

"Az jó, mert engem sem érdekel, hogy itt maradok-e 10 évig, vagy csak 1 hónapig."


2020. szept. 13. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Újabb főnökös kérdés. Már pedig azt hittem eltűntél. Ennyit erről
2020. szept. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit kellene erre mondani? Szerintem semmit, mert ha válaszolsz rá, felfeded magadat, hogy vagy A, egy kibírhatatlan alak vagy, így pikkelni fog rád a főnök, vagy B. egy magának való valaki, akit agyon lehet terhelni mindennel.
2020. szept. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De hogyha nem válaszolok rá semmit, akkor úgy veszik, hogy megfélemlítettek, és onnantól kezdve én leszek a csicska, meg akármiben sakkban lehet engem tartani, nem?
2020. szept. 14. 20:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne mondj semmit szerintem se. Vegulis dolgozni mentel oda tehat eddig semmi rosszat nem szolt csak kicsit szociopata/kiegett stb.


Ha igazsagtalannak talalod a helyzetedet munka kozben vagy tulterhelnek stb. akkor is stilusosabb magabiztosan lelepni onszantadbol mint hisztivel elerni hogy felmondjanak neked. Probaido alatt barmikor felallhatsz.

2020. szept. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ez a helyzet az előző munkahelyemen történt.

Tehát, ha igazságtalan kritikákat mondanak nekem, pl. "Még gyakornoknak sem lennél jó. Add vissza a diplomádat", akkor sem szólhatok vissza?

Még akkor sem, mikor 10 év munkatapasztalatom van és akármikor találhatnék jobb munkát is?

2020. szept. 22. 21:34
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet mondani, de mi a baj azzal, amit mondott?

Számomra ez azt jelenti, hogy van egy / több feladat, amelyhez határidő tartozik (remélhetőleg reálisan megállapított).


Ezek legyenek készen addigra, abba pedig nem szól bele, hogy ezt hogyan, mikor és hol készítem el.

2020. szept. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ezzel az a baj amit mondott, hogy neki kellett volna betanítania engem és le sem szart engem. Később meg neki állt feljebb, ami miatt alig tudok valamit.


Első munkahelyem volt, éppen csak kijöttem az egyetemről.

2020. szept. 23. 16:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor totál félreértettem: a fizikai ottmaradás jelent meg előttem.

Úgy értelmeztem, hogy az nem érdekli, hogy munkaidőben a m.helyeden nyomkodod a billentyűket vagy a parkban vagy otthon: a lényeg, hogy legyen kész a feladat.


Ha viszont azt értette alatta, hogy kompletten t.jik rád és nem számít, hogy együtt fogtok-e dolgozni a későbbiekben, akkor iszonyat bunkó volt.

2020. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ISten ments. Egyáltalán nem a fizikai ottmaradásra céloztam.

Úgy értettem hogy:

"Nem érdekel, hogy itt maradsz-e ezen a munkahelyen vagy sem. Csak az érdekel, hogy a munka el legyen végezve."

2020. szept. 23. 17:04
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ilyen munkahelyen, ahol alapból így áll hozzá a főnök, vagy a felettes (akinek be kellene tanítania), akkor azzal fölösleges ezeket a köröket lefutni, akkor annak visszakell mondani, hogy "nem gép vagyok, velem nem viselkedhet vagy beszélhet így, és ha nem tetszik akkor rugasson ki nyugodtan, mert nem érdekel, hogy itt maradok-e a még a jövőhéten vagy sem. Találok jobb munkahelyet akár itthon, akár külföldön."
2020. szept. 23. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!