Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kiderülne, ha én fertőzném...

Kiderülne, ha én fertőzném meg a többieket?

Figyelt kérdés

Egy hete itthon vagyok, voltam orvosnál, de nem mertem megmondani, hogy volt lázam, hőemelkedésem, mert ha 2 hetes karanténba kerülnénk, párom elvesztené munkáját. Holnapután már engedett munkába az orvos. Nem hiszem, hogy ez korona lenne, de persze 100%-ra nem tudhatom.


Kiderülne, ha esetleg megfertőznék másokat, hogy én voltam az?


2020. szept. 22. 18:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Kontaktkutatassal persze. Ha vki a munkahelyeden beteg lesz es elmegy tesztre ami pozitiv, mindenkit tesztelnek aki vele erintkezett. Teged is. A pcr-bol az nem derul ki voltal e beteg, de a verbol igen, ugyanis ha van antitested akkor valamikor fertozott voltal.
2020. szept. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
A társadalom nevében kérlek, hogy ne legyél ennyire felelőtlen. Megértem, hogy kell a munka és a fizetés, de megéri kockáztatni az egész munkahelyet, kollégákat és a családjaikat, ha esetlen mégis a korona okozza? Mert az, hogy "nem hiszem, hogy ez korona lenne", nem elég indok
2020. szept. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
18%
Igen, kiderülne, de nem te lennél a hibás, hanem sajnos az orvos, akinek hazudtál.
2020. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
37%
Borzasztò, az ilyen felelőtlen emberek miatt tartunk ott, hogy napi 1000 fölött van a fertőzésszàm...
2020. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%

Nezd visszamesz utana 4-6 nappal lesznek betegek akiket megfertoztel. Ha mindez nagyobb varosban van pl Pest Pecs vagy valamelyik kollegadnak gyerekei vannak akik suliba jarnak akkor eleg valoszinu hogy nem te leszel az elso szamu gyanusitott. Amugy is kezdodik nemsokara az influenza meg a natha, reggelente eleg huvos van, nem biztos hogy koronas vagy.


Hiaba riogatnak a tobbiek, nem derulne ki. PCR pozitiv azt jelenti eppen beteg vagy, lehet te is a koronas kollegatol kaptad el miert ne lehetne? Ha meg antitest pozitiv akkor meg atestel rajta de nem tudjak megmondani mikor. Rafogod "biztos nyaron amikor..." azt mondasz amit akarsz.


En egyetertek veled mert en sem iskolaba jarok ahol meg jol is jon ket het semmitteves, nem tudnek ket hetre karantenba menni. Mondjuk nalunk alapbol maszkot kell hordani szoval hiaba gyanusitananak:D

2020. szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
3%

Utolso...na pont te is az vagy, akik nem ertik a szabalyokat es ezzel veszelyeztetik a kornyezetuket.

Miattatok lesz kijarasi korlatozas, mert nem birtok a seggeteken maradni 2 hetig!😡😤

2020. szept. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
márpedig muszáj lesz mennem csütörtökön
2020. szept. 22. 22:00
 8/19 anonim ***** válasza:
14%
Igen biztos miattunk lesz:D de mi legalabb fel tudjuk huzni a maszkot normalisan, meg kibirunk nehany hetveget totalis lereszegedes nelkul, es dolgozunk mert valamibol ilyenkor is meg kell élni
2020. szept. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Remélem tudod, hogy a maszkot csak azért húzzuk fel, mert jobb, mint a semmi. Úgyis elkaphatod...
2020. szept. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
már köhögök is. eskü sajnálom a munkatársaim..
2020. szept. 22. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!