Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kiderülne, ha én fertőzném...

Kiderülne, ha én fertőzném meg a többieket?

Figyelt kérdés

Egy hete itthon vagyok, voltam orvosnál, de nem mertem megmondani, hogy volt lázam, hőemelkedésem, mert ha 2 hetes karanténba kerülnénk, párom elvesztené munkáját. Holnapután már engedett munkába az orvos. Nem hiszem, hogy ez korona lenne, de persze 100%-ra nem tudhatom.


Kiderülne, ha esetleg megfertőznék másokat, hogy én voltam az?


2020. szept. 22. 18:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jelezd az orvosodnak... Csinálnak ingyen egy tesztet, és kiderül.
2020. szept. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
nem úgy volt, hogy 19.500 FT a teszt?
2020. szept. 22. 23:47
 13/19 anonim ***** válasza:
Háziorvosi javaslatra ingyenes a teszt
2020. szept. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
65%
Akik itt az embertársaink iránti felelősségről papoltok, tőletek kérdezném: Ha a kérdező és a párja elvesztik a munkahelyüket és a lakhatásukat -mindezt azért mert becsületesek akartak lenni-, akkor majd felkaroljátok őket, nyújtotok nekik istápolást? Mert ugye ez is az embertárs iránti felelősséghez tartozik.
2020. szept. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#14 Pontosan! Köszönöm válaszod!
2020. szept. 23. 15:46
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
14! Éppen azért fog megszűnni a munkahelyük, mert ezt csinálják egy csomó másik emberrel. Ha majd kirúgják őket, keresnek másik munkát. Szerintem nagyon gyorsan lehet találni, csak mindenkinek sír a szája, ha pár hónapig nem a szakmájában kéne elhelyezkednie... :)
2020. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16: Szerinted. Mások szerint pedig csak rosszabbodni fog a helyzet. De bírom az ilyeneket, mint te, akik úgy csinálnak, mintha a vírust leszámítva ihaj lenne a helyzet álláskeresés terén.
2020. szept. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Igen, romlani fog a helyzet, mert széthordjátok a koronát. Erről beszélünk :D
2020. szept. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18: Ja mert, ha mindenki otthonmaradna, aki csak köhint egyet, mindenki mindehol maszkot viselne, a munkán kívül pedig nem járna el sehova, akkor 1 hónap múlva minden visszakerülne a régi kerékvágásba, ugye?
2020. szept. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!