Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Budapesten mennyire szűkös...

Budapesten mennyire szűkös egyedül megélni 240.000Ft-ból?

Figyelt kérdés

Technikusi végzettségem van és gépbeállitói posztot ajánlottak.


Ja és délutáni potlekokkal 240... Jelentsen ez bármit.



Cafeteria és egyebek erre még rájönnek?



2020. szept. 29. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Saját lakásodban laksz, vagy bérleményben? (Vagy szüleidnél ingyen?)
2020. szept. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyedül egy garzont ki tudsz venni 100 körül.
2020. szept. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha szobát bérelsz, otthon laksz akkor ki lehet jönni, egyedül lakást bérelni, fenntartani kevés. Az, hogy adnak -e cafetériát egyáltalán, vagy benne van, ezt neked kell tudni.
2020. szept. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Ha nincs kocsid és albérleted, kényelmesen lehet belőle élni.


Ha ebből 150 elmegy lakhatásra meg kocsikázásra, akkor már annyira nem.

2020. szept. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

240 nettó vagy bruttó?

Saját lakás vagy albérlet?


Kb ezeken múlik. Én 240-et keresek nettó, albérletet nem kell fizetnem, így maximálisan elégedett vagyok a helyzetemmel, kényelmesen kijövök belőle és félretenni is tudok.

Ha ennyiből albérletet kéne fizetnem, kb. éhen halnék. :D

2020. szept. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kiadásoktól függ. Nekem saját lakásom van, nemrég fizettem ki a hitel utolsó törlesztőrészletét, egy albérlet többe került volna már akkor is, amikor elkezdtem lakásra gyűjteni, most meg még nagyobbra nyílt ez az olló. Pár ismerősöm van, akiknek szerencséjük volt bérléssel, ismerőstől béreltek, aki nem akart nyerészkedni, hanem neki is kellett valaki, aki vigyáz a lakására, és így olcsón megúszták, de nem ez a jellemző.
2020. szept. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ahogy előttem is írták, ez legfőképp a lakhatástól függ! saját, vagy albérlet?


Ha saját, ki lehet jönni

Ha albérlet, az már nagyon necces.

2020. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nincs lakásom, Albérletet gondoltam, van saját autóm.


120 egy albi mondjuk legolcsóbban + rezsi ilyenek 150 sac, 50 ezrem elmegy kajára, 30-40 akkor is marad.


Tudom nem sok, de később ez a pénz emelekedne egy kicsit.


Volt egy olyan hely ahol 270.000FT ajánlottak nettóban ott szakmámban dolgozhatnák. és + cafatéria.

2020. szept. 30. 08:10
 9/9 anonim ***** válasza:
A cafetéria sokat számíthat, ha jól van összerakva. Nálunk pl. több elemből lehet választani, van, ahol csak egyfélét adnak. Amíg adómentes volt a lakáshitel vagy albérlet támogatás, addig azt is lehetett választani, én kértem is, de tesómnak még most is támogatja a munkáltatója az albérletet például. Nálunk lehet kérni bérletet, SZÉP kártyát, készpénzt, egészségpénztárt, nyugdíjpénztárt többek között. Ezekkel is lehet csökkenteni a kiadásokat.
2020. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!