Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki munkakezdés után 10...

Aki munkakezdés után 10 perccel már „kiszalad a boltba“ az miért nem munka előtt intézi el ezt?

Figyelt kérdés

Munkatársam rendszeresen azt csinálja hogy megjön (eleve késve többnyire) majd 10-15 perc után (mely idő alatt még uyge semmit se csinált, neki se kezdett a melónak) felkiált: akkor kiugrok a kisboltba!

És elmegy.

Van arra magyarázat, hogy ezt miért nem meló előtt intézi?

De úgy is kérdezhetem, miért nézik el neki? Miért nem mondják neki egyszerűen : kimehetek? nem!


2020. szept. 30. 10:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy stukálni kezdett és gyorsan vennie kell, ami kell...

Vagy bedob egy felest :P


Te meg gyakorizol, nem? :D

2020. szept. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Napi rutin része
2020. szept. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. 6-ra járok melózni és 6-kor nyit a bolt.
2020. szept. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
58%

Mert ezzel is csökkenteni akarja azt az időt amit a melóval tölt el.

A kérdés inkább az, hogy ha ezt a főnök engedi te miért a másikra irigykedsz ahelyett, hogy te is szarnál bele az egészbe és így intéznéd a bevásárlásod?

2020. szept. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
98%

Én szoktam ezt csinálni, két oka van főleg:

- gyakran már munkában szembesülök vele, hogy megfeledkeztem a reggelimről

- csak a munkaidőm kezdete után nyitnak a boltok

Mondjuk én rendszerint korábban érkezek mint kéne, és tovább is maradok, úgyhogy nekem nem lesz kevesebb ettől a munkaidőm. Biztos van aki csak lógni akar ezzel.

2020. szept. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, azért nézik el, mert nem ügyfeles, pénztáros, stb. ahol folyamatosan ott kell lenni, hanem az a lényeg, hogy el legyen végezve a munka.

Nálunk sem mérik az időt :) Senkit sem érdekel, hogy 7 óra alatt, 8 óra alatt végezted el, amit kell. A lényeg, hogy határidőre meglegyen. Nem azon a 10 perces boltba kiugráson fog múlni, hogy valaki jól végzi-e a munkáját.

2020. szept. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
28%
Azért, mert képtelen időben odaérni. Ennek több oka lehet, de valószínűleg a legfőbb ok, hogy beleszarik, mert megteheti. Ha nem tehetné meg, mert olyan helyen dolgozna, ahonnan nem lehet csak úgy kiszaladni, biztosan összeszedné magát.
2020. szept. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

"hogy beleszarik, mert megteheti"


Röviden igen, csak kérdés miért teheti meg.

Ez már nem is beosztotti hiba, ez már főnöki hiba.

2020. szept. 30. 10:40
 9/36 anonim ***** válasza:
96%
Te meg próbáld meg nem idegesíteni magad ezen feleslegesen. Nem lesz tőle jobb, csak bosszantod magad.
2020. szept. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Ehhez újjá kéne születnem. 8kor kezdődik a munkaideje, beállít fél 9kor, majd miután eleve fél órát késett már rikoltja is, akkor kiugrok a boltba.

Miközben a melóhely felé jövet 1 pékség, 1 közért és 1 aldi előtt jön el.

Hogy ezt miért hagyják tűrik az nekem magas.

2020. szept. 30. 10:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!