Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki munkakezdés után 10...

Aki munkakezdés után 10 perccel már „kiszalad a boltba“ az miért nem munka előtt intézi el ezt?

Figyelt kérdés

Munkatársam rendszeresen azt csinálja hogy megjön (eleve késve többnyire) majd 10-15 perc után (mely idő alatt még uyge semmit se csinált, neki se kezdett a melónak) felkiált: akkor kiugrok a kisboltba!

És elmegy.

Van arra magyarázat, hogy ezt miért nem meló előtt intézi?

De úgy is kérdezhetem, miért nézik el neki? Miért nem mondják neki egyszerűen : kimehetek? nem!


2020. szept. 30. 10:09
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

#30 Ha mindnek nem szabad, akkor az egynek miért szabad?


nagyobb a melle..?

2020. okt. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

"nagyobb a melle..?"


Az pont nem mert ffi, és a főnök is az.

Ez épp nem jött be.

2020. okt. 1. 17:04
 33/36 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ő szerzi be a vén alkesz igazgatónak az üveg borocskát, amitől fél 10-re megbékél a világgal. Lehet, hogy még a munkaköri leírásában is benne van.
2020. okt. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Kérdezd a főnöködet, hogy neked miért nem szabad.
2020. okt. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Az én főnököm felfogása a legjobb...az érdekli a munka el legyen végezve a többi nem érdekli. Ettől függetlenül mindenki bent van,de ha szükséges ki tudunk szaladni.

Ez nekünk és neki is jó. Miért jobb ha szigor van és mindenki utál bejárni?

Hidd el az,hogy valaki ki se teszi a lábát az még nem jelenti azt,hogy végig is dolgozza a munkaidőt vagy jól dolgozik. Ne irigykedj.

2020. okt. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
35: Nekem közmunkában volt olyan főnökasszonyom, akinek az volt a lényeg, hogy amikor autóval körbejárva ellenőrzi a munkásokat, akkor dolgozni lássa őket (kivéve a kis kedvenceket az állandós dolgozók közül). Hogy munkaidő végére rendben kész volt a kiadott terület, az nem érdekelte. Lényeg, hogy járjon a kezünk-lábunk, amikor elhajt arra.
2020. okt. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!