Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy zajlik nektek a reggeli...

Hogy zajlik nektek a reggeli rutinotok munkába indulás előtt?

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé kuszák lettek a napjaim és sokat alszok és félek, hogy nehéz lesz majd elkezdeni a munkába járást ez által. Ezért szeretnék ötleteket kapni, hogy ki hogy kezdi a reggelt, ahogy felébred és miket csinál mielőtt elindulna a munkájába. Érdekelne az is, hogy ki mikor kel minden nap, mennyi idő a reggeli és egyéb tevékenységek, és mikor indultok a munkába. Holnap hétfő és szerintem a jövőhéten mindenképp találok munkát, mert általában hétfőn vagy keddenként keresnek meg és a hétvégén elég sok munkára jelentkeztem. Köszi előre is a válaszokat!

2020. okt. 4. 20:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%
6:20-kor ébreszt a telefon. Felkelek, wc, öltözés, kutyasétáltatás, reggeli, gyors smink, majd 7:50-kor indulok a munkába ami 8-kor kezdödik, de szerencsére közel lakom.
2020. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
4:45kor ebreszt a telo, parszor szundi (max 5:15ig), konyha, kv, gyogyszer, kimegyek a teraszra, cigi, vissza wc, furdo, feloltozes, konyha, kaja (altalban csak osszeszedek par dolgot es viszem magammal), cipo, kulcs, ajto bezar, teraszon anyazas, ajto visszanyit, villany lekapcsol, ajto bezar, kapu nyit, zar, ma megint anyazas, esik az eso, vissza esernyo, szoval ilyesmi.
2020. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Felkelek, ránézek a netre, kiválasztom a ruhám, megfésülködök, fogat mosok, sminkelek, összeszedem a cuccaim a ház különböző pontjaiból, kaját gyors bedobom a táskába, kulacsot megtöltöm és lehet rohanni a buszhoz:)

Egyébként középsulis vagyok, de gondoltam leírom

2020. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Wow! Milyen sok válasz érkezett. :D köszi minenkinek! Remélem nekem be fog állni valahogy majd a reggeli rutinom és hogy ne késsel el sosem a melobol :) iskolaban hajlamos voltam erre😅
2020. okt. 4. 22:35
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs semmi rutinom, pedig nagyon szeretnék nyugodt reggeleket, amikor jutna időm másra is a kapkodáson kívül. Az a gond, hogy nem bírok felkelni időben. 8-ra megyek dolgozni és ezernyi szundi után 7:20kor tápászkodok fel. Ilyenkor arra van idő, hogy fogat mossak, felöltözzek, smink, kaját elrakom aztán spuri. Még szerencse, hogy közel a munkahelyem.
2020. okt. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
82%
Felkelek meggyújtom a cigim elmegyek WC-re utána megcsinálom a reggelim, ha elszívtam a cigim felét megeszem a reggelim utána elszívom a másikfelét is miközben összeszedem amire szükségem van. Fogat mosok, felöltözök, belövöm a hajam és elindulok.
2020. okt. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%

Mivel nem tudok aludni, korán reggel felkelek, GYK.-zom, majd elkezdek készülődni (tisztálkodás, öltözés, stb.), majd GYK., és start.

Ha mégis tudok sokáig aludni, akkor felkelek, elkészülök, pici netezés, majd go munka.

2020. okt. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%

Én 9-re járok, általában 7-7.15 között kelek (attól függ, hányszor nyomom le a szundigombot).

Utána megcsinálom a kávét, közben megiszom előtte 2 nagy pohár vizet és a két kis shotomat (almaecet + víz, olivaolaj + citromlé + só) lehúzom. Amíg a kávém kihűl, elmegyek wc-re, utána letusolok és megcsinálom az arcápolást is (tisztítás, szérum, SPF és szemkrém). Utána kávézás, reggeli, vitaminbevétel. Közben végigpörgetem az instát, Netflixen megy valami a háttérben. Aztán fogmosás, smink és öltözködés, majd indulok dolgozni. Útközben pedig megveszem a 2. kávémat, hogy tuti elinduljon a nap.

2020. okt. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
72%

"Amíg a kávém kihűl"

Az enyém csak akkor hűl ki, ha nagyon elbambulok. De úgy már nem olyan jó...

☕☕☕

2020. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!