Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hiba volt az önéletrajzba...

Hiba volt az önéletrajzba írnom, hogy van jogosítványom?

Figyelt kérdés
Még augusztusban megpályáztam egy szuper állást, és csak tegnap hívtak interjúra. Nem is igazán reménykedtem, hogy felvételt nyerek pályakezdőként, főleg így 2 hónap után, de minden remekül alakult, és hétfőn már kezdenem kellene. Kapnék céges autót, mert a munkával jár, hogy naponta több céget is fel kell keressek, és néha Pestre is fel kellene menjek. Azt már nem mertem megemlíteni, hogy irtózom a vezetéstől, és közveszélyesnek tartom magam. Most nagyon aggódom a hétfői kezdés miatt. Nagyon vártam erre a lehetőségre, ez milliószor jobb, mint a jelenlegi felszolgálói állásom. Mit tegyek?

2020. okt. 7. 19:42
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
89%
ne, inkább ne, ha csak hisztizni és drámázni tudsz a kormány mögött, akkor inkább maradj meg az anyósülésben. lehet hogy neked pont nincs senkid, aki miatt átéreznéd ezt, de nagyon nehéz úgy elengedni minden reggel az öcsémet iskolába, hogy tudom, mennyi ilyen szerencsétlen tekereg odakint brutális teljesítményű fémdobozokkal, amiket nem bírnak uralmuk alatt tartani... neked se hiányzik szerintem egy totál random emberölés valamelyik nap.
2020. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
81%
Ne vezess. Máskor előbb kapj észbe.
2020. okt. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
74%
Én csak egyet nem értek. A hirdetés ők, vagy az állásinterjún nem derült ki, hogy vezetni is kell?
2020. okt. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Nem volt hirdetés, csak több szimpatikus cégnél bedodtam egy-egy önéletrajzot. Ez az egy hívott fel, közel két hónap után, azok a helyek ahol hirdetve volt mégcsak nem is hívtak. Csak tegnap derült ki számomra, hogy vezetni is kell.
2020. okt. 7. 20:52
 15/30 anonim ***** válasza:
75%
Tehát az interjún kiderült. De akkor miért vállaltad el?
2020. okt. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
#15 mert annyira örültem a lehetőségnek, hogy nem akartam ilyesmi miatt elvágni magam. Most is örülök neki, csak kezdek parázni is közben.
2020. okt. 7. 21:00
 17/30 anonim válasza:
54%

Ne félj

Belejössz majd a vezetésbe

2020. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
87%
Hát akkor le kellett volna tagadni a jogsit, magyarul meg sem említeni. Vagy ha kell az álláshoz nem elvallalni akkor. Ha ezt tudná a cég lehet nem is akarna alkalmazni.
2020. okt. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

szerintem se akarnák hogy olyan vezesse a kocsijukat aki ennyire bizonytalan. nem kellett volna beírni a használhatatlan tudást az életrajzba.

Hirtelen ért ez most téged, nem tudtál azonnal reagálni. Velem is szokott ilyen lenni, hogy csak órákkal később esik le az egész.

Szerintem mondd meg, hogy ez a helyzet, de hogy az autóvezetésen kívül tök szívesen dolgoznál a cégnek. Lehet hogy találnak neked valamit.

Ha meg nem, még mindig jobb mást keresni, mint minden nap görcsölni a volánnál.

még most szólj.

Sok sikert:)

2020. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz vezetni, akkor igen, hiba volt beleírni.

Ha hajlandó vagy megtanulni rendesen vezetni, akkor nem.

Ha viszont akarod ezt a munkát, akkor ez tök jó motiváció az utóbbihoz. Igazából az a lényeg, hogy eleinte légy túl óvatos parkolásnál, szűk helyeken, meg mindenhol, ahol nem tudod teljes biztonsággal megítélni, hogy elférsz-e. Amíg nagyon stresszelsz, addig sose menj gyorsan, csak olyan tempóban, ami mellett idegeskedve sem okozol kárt senkiben és semmiben. Ha ezeket a helyzeteket begyakoroltad, utána már könnyebb lesz. Vagy eleve előzd meg a bajt azzal, hogy kimész egy üresebb parkolóba rendszeresen gyakorolni, amíg bele nem jössz. Vigyél bójákat magaddal, aztán hajrá. Amúgy tök jó móka, főleg, amikor már kezdesz ráérezni.

2020. okt. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!