Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hiba volt az önéletrajzba...

Hiba volt az önéletrajzba írnom, hogy van jogosítványom?

Figyelt kérdés
Még augusztusban megpályáztam egy szuper állást, és csak tegnap hívtak interjúra. Nem is igazán reménykedtem, hogy felvételt nyerek pályakezdőként, főleg így 2 hónap után, de minden remekül alakult, és hétfőn már kezdenem kellene. Kapnék céges autót, mert a munkával jár, hogy naponta több céget is fel kell keressek, és néha Pestre is fel kellene menjek. Azt már nem mertem megemlíteni, hogy irtózom a vezetéstől, és közveszélyesnek tartom magam. Most nagyon aggódom a hétfői kezdés miatt. Nagyon vártam erre a lehetőségre, ez milliószor jobb, mint a jelenlegi felszolgálói állásom. Mit tegyek?

2020. okt. 7. 19:42
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretek vezetni, nem mehetnék helyetted arra a napi egy órára ? :D Főleg amikor Pestre kell menni, annak örülnék a legjobban :D Amúgy nem értem miért pont ettől félsz, autópályán sokkal könnyebb vezetni mint városban.
2020. okt. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
85%

A vezetés egy tanulható dolog, lassan, óvatosan lehet rutint szerezni, a #20-as nagyon jó dolgokat írt.


Az, hogy stresszelsz és pánikolsz, ez viszont egy lelki dolog. Ezt pszichológussal lehet kezelni (vannak erre bevált módszereik).


Szóval ha tényleg akarod ezt a munkát, szerintem meg lehet oldani.

2020. okt. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de így hogy lett meg a jogsid?
2020. okt. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed biztonságosnak/biztosnak a vezetésed, akko ne menj, akkor ne vállaljad el.
2020. okt. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Jó ha gyakorolsz és megbarátkozol a vezetéssel, de szerintem nem élesben kéne.
2020. okt. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi lennék, hogy azok, akik itt bíztatják, hogy vezessen nyugodtan, mennyire örülnének, ha az ő autójukban okozna kárt. :)
2020. okt. 9. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
én csak azt nem értem, hogyha nem tudsz vezetni, akkor mért írod az önéletrajzban azt, hogy tudsz?
2020. okt. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett végül kérdező?
2020. okt. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelne, hogy döntöttél végül.

Egyébként olyanra is van ám lehetőség (nyilván nem ingyen), hogy nem egyedül kínlódsz, hanem elmész egy oktatóhoz gyakorolni, jogsisoknak is lehet. Megmondod, hogy neked ez és ez a problémád, szeretnéd gyakorolni. Nem ciki. Az a ciki, ha kárt okozol másnak.

2020. okt. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Isten mentsen meg mindenkit az ilyen nyomorult soforoktol. Anyamat is egy ilyen remegos labu balf@sz olte meg zebran.

Mi a tokomnek kell mindenkinek vezetni?! Remeg, sir, izzad percekkel azutan, hogy elindult. Ti meg biztatjatok is. Hat nem!! Az ilyen ne vezessen es ne kozkaztassa mas eletet, de még kocsija epseget sem. Egyszeruen ne ird bele az oneletrajzodba , hogy van jogsid. Nincs jogod ahhoz hogy s te szerencsetlenkedesed miatt mas megseruljon , meghaljon

2021. ápr. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!