Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Próbanap kérdés? Ez így...

Próbanap kérdés? Ez így rendben lenne?

Figyelt kérdés

A mai nap folyamán hívtak, hogy pénteken kellene mennwm próba napra fél 8-4 ig.

-körülbelül 3 hete jelentkeztem, csak most szóltak, már úgy voltam vele, hogy lehet vettek fel mást.

(eddig 3 helyen voltam próbanapozni, ez lenne a 4.

Abból mind a három alkalommal már a telefonban mondták, jöjjek kicsit előbb,illetve hozzak személyit, táj és adókártyát a napi lejelentés miatt, ahol természetesen ki is fizettek.. A legutolsó ilyennél heti lejelentés volt, 10 napot voltam előtte és heti kifizetés volt.

Viszont most semmi ilyet nem mondtak, én meg nem kérdeztem rá, csak annyit mondtak, hogy próbanap és ha a főnöknek is szimpatikus vagyok felvesznek.

Ugye most több helyről várok jelzést, egyik helyről holnapra ígérték, így holnap kell vissza szólnom megyek - e. Rákérdezhetek, hozzak- e papírokat, illetve kifizetnek - e, vagy ez már gyanús és csak akkor, ha felvesznek, magyarul ingyen fogok dolgozni?


2020. okt. 7. 21:28
 1/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat az esetleges hibákért, telefonról írtam és lehet vannak szavak, amiket kijavít.

A válaszokat előre is köszönöm szépen 😊.

2020. okt. 7. 21:29
 2/8 A kérdező kommentje:
Még annyi, előző hónapban 10 napot voltam, csak sajnos nem engem vettek fel. :(.
2020. okt. 7. 21:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérdezz semmit. Minden hájjal megkentek, tudják azok, mit mondanak. Vigyél minden papírt, de ne mondd, amíg nem kérdezik. A fizetésre nyugodtan kérdezz rá. Hivatalosan próbanap nem létezik, tehát már itt szabálytalan, de a minium az, hogy kifizetik! Ha nem, akkor felesleges egy percet is ott töltened.
2020. okt. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor csak menjek reggel és kérdezzek rá, hogy hogy van a kifizetés? (gondolom, ha ők tiszták, akkor azzal kezdik adjam oda őket reggel.), mert úgy a hivatalos.
2020. okt. 7. 21:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
szerintem kérdezz rá a telefonban. ha nem akarsz ingyen dolgozni, jobb ha előre kiderül, mint aznap, nem?
2020. okt. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Persze hogy jobb :).

Nem is szeretnék 8 és fél órát ingyen dolgozni.

Csak az hülyén venné ki magát, ha megyek és semmi papír meg ilyesmi, mert ezt reggel szokták ugye.

2020. okt. 8. 05:55
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Legyenek nálad az irataid a napi bejelentéshez, illetve reggel nyugodtan kérdezz rá, hogy zajlik a kifizetés. Ha sumákolnak valószínűleg a rendes bejelentéssel is.
2020. okt. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!