Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki hány évesen kezdett el...

Ki hány évesen kezdett el dolgozni az első munkahelyén?

Figyelt kérdés
Légyszi írd le azt is, hogy most hány éves vagy, és mit dolgoztál, mennyire örültél neki, és most mit dolgozol,és hogy mennyire vagy megelégedve azzal, amit elértél
2020. okt. 8. 22:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Kedves 10. Valaszló, huhhh hát ez izgi :)) buszke lehetsz magadra! Remélem én is megtalálom majd az utam.. legalabb annyira, mint Te.🙂🙂❤

18L

2020. okt. 9. 00:34
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szurkolok és kívánom, hogy így legyen :)

Javaslom, hogy te se félj majd kicsiben, alulról kezdeni, mert nem szégyen az.


10-es voltam.

2020. okt. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen, most 38 vagyok, utálom, utáltam, és utálni fogom a szociális területet.
2020. okt. 9. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
24 évesen, a mesterképzés utolsó féléve előtti nyáron kezdtem el dolgozni. Friss diplomásként hazamentem a vidéki kisvárosba kora nyáron és egy ismerős betolt egy céghez, ahol komoly 64 ezer forinttal dobtak meg. Na nem mintha többet értem volna a cégnek éppen, de végig éreztették velem, hogy kevés vagyok, így gyakorlatilag semmiféle motivációm nem volt egyáltalán arra, hogy bele akarjak rázódni. 3 komoly hétig dolgoztam ott, utána behívtak interjúzni az "álom munkahelyemre", ahova áprilisban adtam be a jelentkezést (júliusban hívtak). Ennek több, mint 5 éve, azóta itt dolgozom és nagyon szeretem. Jó kis szakmai kihívások vannak, megbecsült munkaerőnek érzem magam, elégedett vagyok és nagyon hálás, hogy "kineveltek", ugyanis szerintem eszméletlen mennyit tanultam mindenféle téren az elmúlt 5 év alatt. Szakmailag felnőttem. Teljesen elégedett vagyok azzal amit elértem így 30 éves koromra.
2020. okt. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

17 evesen, pont a szulinapomon mentem gyarba, lakatoskent. Nem volt nagy durranas. Fel ev utan kirugtak az osszes fiatalt, mert lejart az allami tamogatas.

Utanna meg 3 munkahelyem volt, egyiket sem dicserem.

Majd 20 evesen sorkatona, es maradtam a rendszerben. Egesz jo dontesnek bizonyult. Bár nem Magyarországon lakom, talan azert.

35/f

2020. okt. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
19 évesen álltam először munkába,majd a tanulmányaimat folytatva váltottam. Most 45 vagyok.
2020. okt. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kit érdekel???
2021. febr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!