Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan oldjátok meg az állásin...

Hogyan oldjátok meg az állásinterjút munka mellett?

Figyelt kérdés

Szerintem nem lenne szerencsés konkrétan megmondani a főnöknek, hogy interjúzni megyek, legalábbis én csak akkor közölném azt, hogy váltani fogok, ha van már másik állásajánlat.


Szabit vesztek ki? Vagy csak simán munkaidő utánra szervezitek?



2020. okt. 9. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Szabadság.
2020. okt. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Szabi, bár én nem szoktam 1-1, napokra menni, meg itt 2 héttel előtte jelezni kell, aztán vagy megadják vagy nem. Na most egy interjúnál, ha azt mondják holnapután menjek be, akkor megpróbálom pénteki napra tenni és beteget jelentek, így a hétvégén "meg tudok gyógyulni".
2020. okt. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

En reszmunkaidejü mellett vallaltam el masik reszmunkaidejüt. Azaz mobilis voltam eleve.

Aztan az elsö helyen felmondtam(terrorizalt a fönök, ezert is kerestem mást),a masik helyen meg tudok felfelé lepkedni àt akarnak már venni 8 ba is de mobilis akarok maradni..

Itt meg az anyagiak miatt.


Az a terv hogy megint vàllalok ujabbat es lebeszelem hogy probaidö alatt csak reszmunkaban vàllalom.


Kb liánozok magyaràn.

2020. okt. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Megmomondod h dokihoz kell menned idopontra.
2020. okt. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Szabadságot szoktak kérni, kapni, egy váratlanul felmerült családi ügy, hivatalos ügy elintézése miatt.

De ha úgy gondolod, hogy nem fog a főnököd elengedni, akkor ne is szólj neki előre, majd reggel hívd fel telefonon:

"Főnök ne haragudjon, nem tudok bemenni dolgozni, annyira fáj itt-ott, találj ki valamit, hogy inkább itthon kúrálom magam. Írjon már a mai napra szabadságot nekem! "

2020. okt. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Reggel 8-ra kértem időpontot, és szóltam, hogy orvoshoz megyek, késni fogok, majd délután ledolgozom.
2020. okt. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szabadság, home office, csúsztatás
2020. okt. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Világ életemben rugalmas munkaidőben dolgoztam, szóval mindig csak fogtam magam és elmentem az interjúra. Egyszer a kollegáim megkérdezték, hogy miért zakóban, nyakkendőben jöttem be, ezt letudtam azzal, hogy egy rokon kislányának lesz délután a keresztelője.
2020. okt. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én vagy szabit vennék ki, ha olyan a hely hogy hírtelen nrm lehet akkor azt mondanám, hogy gyomorrontásom van és nem tudok bemenni vagy kitalálnék valamit. Meghalt, kórhazba ketült rokontól kezdve a lakasban lévő csőtörésen és beázáson át bármit. Ha napközben csak pár óra akkor orvoshoz kell mennem, szerelők jönnek stb. Sajnos muszáj kamuzni én utálom de ez egy ilyen szitu.
2020. okt. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!