Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az hogy egyik...

Miért van az hogy egyik munkáért sem rajongok?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy miután végeztem az egyetemen elkezdtem dolgozni a szakmámban. Pénzügyi okok miatt azonban úgy döntöttem ezt a területet otthagyom és egy másikat tanulok ki ami szintén érdekel.


De itt jön a legjobb rész.. még végzem levelezőn felvettek egy helyre és dolgozom is benne és őszintén szóval félek hogy itt is azt fogom érezni mint eddigi életemben mindig minden munkahelyen. Még a diákmunka alatt is.


Mégpedig azt hogy csinálom de minek. Hogy szürkék a napjaim hogy olyan semmilyen minden..


Dolgozom mert muszáj de örömöm nem sok van benne. Hogy éljek le így egy egész életet??


Pedig én próbálom az érdeklődésemnek megfelelőeket kutatni de hát..mikor ott vagyok egy idő után beszürkülök. :(


27N


2020. okt. 11. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Menj el szulni: 3 gyerek 9 ev … ez ido alatt kitalalhatod magad.
2020. okt. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Munka az munka. A jó dolgok általában előtte és utána történnek. Valószínűleg ott van nálad is a probléma. Mert nincs valami vagy valaki, ami meló után feltölt.
2020. okt. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz ez, nekem is volt ilyen. Engem az mozdított ki ebből hogy az első munkahelyemen nem csak mondják hogy milyen fontos vagyok a csapatnak meg az egész cégnek (nem kis cégről van szó), de éreztetik is minden nap. Engedik hogy belefollyak olyan feladatokba amikbe a tapasztalatom alapján nem biztos hogy lehetőségem lenne (pl még én is csak tanulok levelezőn, ez az első komoly munkahelyem, előtte kb 2 nyáron dolgoztam 1 hónapokat). Szóval nekem ez segített :)
2020. okt. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ugyanezt éltem át én is. Szakmát váltottam annak reményében, hogy úgy érezhetem, hogy ebben majd kiteljesedhetek, azonban ugyanúgy csalódnom kellett. Ha nem vagy saját magad főnöke és másért dolgozol, és közben másokhoz is kell alkalmazkodnod, akkor egyre kevésbé lesz ez szórakoztató egy idő után.

Mit tanulsz jelenleg egyébként?

2020. okt. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ellátásilánc menedzsment. Beszerző vagyok amúgy
2020. okt. 11. 21:42
 6/7 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok ismét. Hogy valami pozitívat is mondhassak, miután váltottam, az segített, hogy más elvárások alakultak ki bennem idővel. Tudatosítottam magamban, hogy a munkáltatóm sosem fog arra törekedni, hogy én legyek boldog, viszont fordított esetben tehetek érte, hogy kihozzam a legtöbbet a helyzetből, csak elég határozottnak kell lennem. A munkatársaim nagy részén azt szoktam látni, hogy csak magukban mérgelődnek, ha elégedetlenek valamivel, én viszont egyszerűen ki is mondom ezeket, és elvárom a főnökömtől, hogy legyen partner ezek feloldásában. Így sikerült úgy formálnom a karrieremet, hogy a lehetőségekhez mérten a legtöbb sikerélményem legyen, és mellette jusson időm olyan dolgokra, amelyekben igazán örömömet lelem.

Ha érdeklődhetek, akkor Te hogy látod, mi az, ami miatt félsz ettől az új munkától, miért nem gondolod, hogy elégedett leszel vele?

2020. okt. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36 vagyok és hasonlóan szenvedek. Ezért is vagyok megint egyetemista. Remélem, ezután majd jobb lesz, de nekem a család mellett nehéz olyan munkahelyet találni, amivel elégedett lehetnék, mert az időbeosztásunk miatt elég korlátozottak a lehetőségeim.
2020. okt. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!