Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol tart a karriered? Elérted...

Hol tart a karriered? Elérted már a csúcsot, vagy tudnál hova ugrani?

Figyelt kérdés

2020. okt. 13. 15:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem van egy tervezetem évről évre, hogy mit akarok elérni. Kitűzött határidők és célok, akár edukáció, akár munka legyen az, vagy bármilyen befektetés. Ha nincs konkrét cél, ami felé tartasz, akkor nem fogsz haladni. A cél és az ábránd között csupán ennyi a különbség.

Mivel rendre teljesítem ezeket a céljaimat, így igen, van hova fejlődnöm, és igényem is van rá. Ha egy munkahelyen nincs lehetőség a fejlődésre, váltok, 5 évnél többet nem voltam egy helyen sem. 3-5 évente váltok, de volt, hogy bizonyos időre szerződtem, mert jó volt a pénz, és feszített, kihívásokkal teli volt, és teljesen megérte, mert rengeteget tanultam emellett.

2020. okt. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!