Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akkor annyira azért mégse...

Akkor annyira azért mégse sajnálja, hogy elmegyek, ugye jól gondolom?

Figyelt kérdés
Ma átkérettem magam egy másik osztályra, mert nem bírtam a kollégáimmal együtt dolgozni. Ő nem akart átengedni, mert meg volt velem elégedve, aztán addig addig, míg belement, de azt mondta sajnálja, hogy elmegyek. Szerettem itt lenni, de ez a két kollégám kikészített, és nem bírtam tovább. Gondoltam magamban, ezt nagyon egyszerűen meg lehetne oldani, elküldi a másik kettőt. Vagy ez nem fordult meg a fejében? Annyira akkor mégse sajnálja?
2020. okt. 14. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Persze, mert majd egy emberért kirúg 2.
2020. okt. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Persze, majd miattad ki fog rúgni két embert, vicces vagy ha azt hiszed, ennyit megérsz a cégnek :D
2020. okt. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
"Gondoltam magamban, ezt nagyon egyszerűen meg lehetne oldani, elküldi a másik kettőt." Ööö, a te arcképed szerepel az "aránytévesztés" címszó alatt a szótárban, kedves Kérdező?
2020. okt. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
"Gondoltam magamban, ezt nagyon egyszerűen meg lehetne oldani, elküldi a másik kettőt." Álmodik a nyomor :DDD
2020. okt. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
birom, hogy egyes felnőtteknél is ilyen látványosan előfordul a csak saját szemszögből való nézés.
2020. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Mínuszolgass csak.Nagyon önelégült lehetsz ha nem fogod a problémát.
2020. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Egy főnöknek nem az a fő szempont, hogy x ember kijön e y-al és z-vel, hanem, hogy x, y és z ellássák a munkát.


Minek rúgjon ki 2 embert, kik minden bizonnyal a minimumot legalább teljesítik?


Mondok egy példát, Ha lenne 3 takarító a munkahelyi emeleten és minden nap teljes tisztaság lenne, leszarnátok, hogy melyik takarító ki utál, csak az lenne a fontos, hogy tisztaság legyen. Nem? De ha az van, hogy minden tiszta dzsuva és látszik, hogy az egyik takarító a belét kidolgozza a másik kettő meg henyél, akkor a szükséges figyelmeztetések után kibaccák őket. Azért nem rúgják ki egyiküket sem, mert kész a munka, mind a hárman dolgoznak, de amúgy nem jönnek ki jól.


2. Egy főnöknél jönnek-mennek az emberek, szokták mondani, hogy "Sajnálom, hogy elmész!", de ez nem azt jelenti, hogy kisírja a két szemét otthon és pszichiáter fogja kezelni, ezt udvariasságból mondják. Aztán Te is új életet kezdesz az új helyen, ők is folytatják az életüket a régin.

2020. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

2 > 1


Szívesen.

2020. okt. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
7: Azért néha megesik az, hogy azért rúgnak ki valakit, mert folyamat konfliktusban van a másikkal. Pláne, ha majdnem verekedéssé fajul a dolog.
2020. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!