Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogos, hogy nem akartam...

Jogos, hogy nem akartam megmutatni a főnökömnek a lábfejem?

Figyelt kérdés

Belerúgtam a raklapba, és fölszaladt a körmöm. Zokni volt rajtam és papucs, csak azt láttuk hogy elkezd vérezni. Főnököm, aki férfi, gyorsan mondta hogy mutassam, mekkora a baj. Hát mondom én nem mutogatom a főnökömnek a lábfejem, nincs szép lábam egyébként, az ujjaim se szépek. Mondom majd megnézem én, és megmondom mekkora a baj. Az mondja jaj ne hülyéskedjek már, megnézi hogy kell-e orvos vagy valami. Nem engedtem neki. Bementem a mosdóba, és ott megnéztem. Mondtam, hogy félig lejött a körmöm. Akkor szólt az egyik sofőrünknek és bevittek a kórházba.

Konzervatív családból hövök, nem szeretem mutogatni magam. Nyáron se hordok szandált vagy papucsot, balerina cipőben járok, bent meg zoknit húzok a papucshoz. Jogos hogy nem akartam a lábfejemet mutogatni neki? Nekem túl intim lett volna. Ti megmutattátok volna?

L25


2020. okt. 15. 20:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Meg, persze, nekem ez fura! De elfogadom h van ilyen!
2020. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Mivel munkahelyi baleset tortent, szerintem nem artott volna ha a fonok is latja mekkora a baj. Végül is csak aggodott es nem hiszem, hogy a labfejed milyensege erdekelte volna, max a serulesed.
2020. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
98%

Szerintem egy ilyen helyzetbe nem kell intimitást beleképzelni. Az teljesen rendben van, hogy nem szereted mutogatni magad, viszont ez sokkal inkább a segítségről szólt.

Én megmutattam volna, mert egy ilyen helyzetben az esetleges fájdalom és ijedtség miatt nem gondoltam volna bele hirtelen semmit a helyzetbe.

Gyógyulást!

2020. okt. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mivel munkahelyi baleset történt, a főnök felelőségge a sérülés mértékét megállapítani.


Nem volt jogos, hogy nem mutattad meg a lábfejed.

2020. okt. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Jogosnak jogos, de szerintem is túlzás egy kicsit. A főnököd helyében lehet kicsit rosszul esne, mert magyarázat nélkül valszeg azt hinném, hogy valami perverznek nézel.
2020. okt. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat gyakorizol. Nem minden férfi lábfétises, hidd el.
2020. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a melledet kellett kivillantani, hanem egy egyáltalán nem intim testrészt, ami ráadásul vérzett is.
2020. okt. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlgondoltad. Már nem a középkorban vagyunk, a lábfej nem egy intim dolog.
2020. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak nem Tarantino a főnököd nem értem miért lenne gond a lábvillantás.

Amenyiben tarantino az, megértem. Letagadhatatlan a rendező láb és vér fétise. XD

2020. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megmutathattad volna neki, hiszen munkahelyi baleset. Nem szabad ennyire konzervatívnak lenni. Ha netán lélegeztetni kell, azt is túlgondolod majd?
2020. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!