Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogos, hogy nem akartam...

Jogos, hogy nem akartam megmutatni a főnökömnek a lábfejem?

Figyelt kérdés

Belerúgtam a raklapba, és fölszaladt a körmöm. Zokni volt rajtam és papucs, csak azt láttuk hogy elkezd vérezni. Főnököm, aki férfi, gyorsan mondta hogy mutassam, mekkora a baj. Hát mondom én nem mutogatom a főnökömnek a lábfejem, nincs szép lábam egyébként, az ujjaim se szépek. Mondom majd megnézem én, és megmondom mekkora a baj. Az mondja jaj ne hülyéskedjek már, megnézi hogy kell-e orvos vagy valami. Nem engedtem neki. Bementem a mosdóba, és ott megnéztem. Mondtam, hogy félig lejött a körmöm. Akkor szólt az egyik sofőrünknek és bevittek a kórházba.

Konzervatív családból hövök, nem szeretem mutogatni magam. Nyáron se hordok szandált vagy papucsot, balerina cipőben járok, bent meg zoknit húzok a papucshoz. Jogos hogy nem akartam a lábfejemet mutogatni neki? Nekem túl intim lett volna. Ti megmutattátok volna?

L25


2020. okt. 15. 20:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos. Ha férfi lettél volna akkor is valószínűnek tartom hogy érdekelte volna a sérülés.
2020. okt. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg egy muszlim no is megmutatta volna ebben az esetben.
2020. okt. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Basszus segíteni akart, nem a lábadat nézegetni.
2020. okt. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
17%

#12

Erre azért nem vennék mérget XD

2020. okt. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy a lábfejedre akarta volna utána kicsapni magának a mosdóban, szerintem csak aggódott.


Tanács a jövőre nézve: nem véletlenül van ilyen helyeken munkavédelmi cipő, előírás is. Hiába munkahelyi baleset, ha nem hordtad a cipőt, akkor szarul jársz.

2020. okt. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!