Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok az olyan emberrő...

Mit gondoltok az olyan emberről akinek 5 év alatt 9 munkahelye volt?

Figyelt kérdés
Jelenleg pedig 2 hónapja munkanélküli.
2020. okt. 16. 23:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Számomra mindig is érdekes volt hogy valaki állandóan vált. Egyik haverom is ilyen, még nem volt olyan melóhelye ahol legalább 1 evet eltöltött volna. 10 hónap volt eddig a rekord, de az idő alatt is összes szabiját kivette meg táppénzen is volt. 😅 Én 5 éve vagyok a jelenlegi (első) munkahelyemen, de még egyszer sem voltam betegállományban és haladok felfele. Mára már csoportvezető vagyok és 400 ezret viszek haza tisztán + prémiumok minden félévben. :) Ő pedig általában irigykedik...
2020. okt. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

#1


Azért, mert te megfogtad az Isten lábát még nem feltétlenül sikerül ez egyből mindenkinek. De nyugodtan veregesd a vállad.

2020. okt. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem talalta meg a megfelelot. Nem mindegy, hogy o jott el magatol, vagy kirugtak, mert ha 9 alkalommal kirugtak valahonnan, az talan jelenthet valamit, de ennyi. Sajnos sokan veszitettek el az allasukat a virusnak koszonhetoen, szoval ha keresgel, akkor rendben van, hogy munkanelkuli. Ha egesz nap csak fekszik es jatszik otthon, na ez a nem oke.
2020. okt. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%

1es vagyok.


Kedves 2. válaszoló, nem erről van szó, hanem arról hogy 0 kitartás van a haveromban:) Egy kis nehézség és egyből távozik. Aztán meg van lepődve hogy én már a 2. kocsimat veszem Kp-ra és hamarosan lakásom is lesz, neki meg jogsira sincs pénze.

2020. okt. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
voltatok már egy cégnél?
2020. okt. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Pek baratomnak az elmult 3 hónapban volt ennyi.
2020. okt. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%

Egyeske!

Mindenki tudja, hogyan lehet előrelépni egy munkahelyen: dugsz vagy lefetyelsz. Jó hosszú nyelved lehet, aranyom!

Én mondjuk egyikre sem lennék büszke.

Alkalmazottnak lenni borzasztó! Vállalkozóként "csak" kemény és kitartó munkára van szükség, nem kell senkinek a fenekét csillogósra lefetyelni.

2020. okt. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
bizonyos ideig normális, hogy az ember váltogat, próbálja megtalálni a helyét, de azért 5 év alatt már el lehet helyezkedni valahol... én egyet tudok érteni az elsővel, sok olyan embert ismerek, akinek az összes munkahely szar, olyan munkát szeretne, ahova bemegy amikor sikerül felkelnie, ücsörög pár órát és hazamegy. Én pld. most vagyok túl egy ilyen munkahely váltogatós időszakon, miután pár éve elb.sztam a vállalkozásom, de nekem ez a váltogatás kb. 2 év és 4-5 munkahely volt. Az oké, hogy ha valahol nem érzed jól magad, menni kell, de tapasztalataim szerint, ha valaki éveken keresztül állandóan váltogatja a munkahelyeit, akkor nem annyira a munkahelyekkel van a baj.
2020. okt. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Én az a fajta vagyok, aki nem bír 1-2 évnél tovább lenni egy munkahelyen, akármennyire is jó hely az. Egyszerűen hamar kiégek, megunom, és olyankor már nem tudok olyan szinten teljesíteni, mint az elején. Ha ilyenkor nem lépnék ki magamtól, lehet, hogy előbb-utóbb kirúgnának a teljesítményem romlása miatt, az pedig sokkal rosszabb lenne. Új dolgokat tanulni is nagyon szeretek, nem tudnék leragadni egyetlen egy témánál egy életen át. Az emberek különfélék, nem mindenkinek fekszik az, hogy egész életében folyamatosan ugyanazt az egy dolgot csinálja ugyanazon az egy helyen. Ha mondjuk mint munkaadó találkoznék olyan emberrel, akinek sok korábbi munkahelye volt, semmivel se lenne kevesebb esélye megkapni az állást, mint annak, akinek csak 1-2 munkahelye volt. Ha a korábbi munkaadóitól jó referenciái vannak, akkor teljesen oké.
2020. okt. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem az elso 5 evben 8 munkahelyem volt. A legtobbet 1 evet voltam egy helyen.

Mindig mas ok volt amiert valtottam, volt amikor kirugtak, volt amikor en mondtam fel, volt amikor koltozes miatt mondtam fel.

Most kulfoldon a masodik munkahelyemen vagyok es kb 1,5 eve dolgozok itt. Eddig ez a leghosszabb :D


Nem egy jo dolog mindig munkahelyet valtani. Szar erzes mikor kirugnak vagy megszunik a munkad. Felmondas is stresszes mert azon izgulsz hogy az uj munkahely jobb legyen.

2020. okt. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!