Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok az olyan emberrő...

Mit gondoltok az olyan emberről akinek 5 év alatt 9 munkahelye volt?

Figyelt kérdés
Jelenleg pedig 2 hónapja munkanélküli.
2020. okt. 16. 23:43
1 2
 11/15 Lazy Lover ***** válasza:
Nekem 3 év alatt volt 5 munka helyem de nem az én hibámból a covid miatt szűnt tavasszal meg a munkahelyem
2020. okt. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%

Céltudatos. Feltehetően nem tűri a kizsákmányolást, a mobbingot, és a kavarós kollégákat.

Legalábbis feltételezem, hogy nem minimum 300 ezres fizetésű, családias hangulatú munkahelyeket váltogat.

2020. okt. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Semmit. Ennyi infóból nem tudhatom mik voltak az okai.

Ahhoz, hogy olyan helyet sikerüljön találni, mint az egyes válaszolónak, ahhoz baromi nagy mázli kell.

Én is szerettem volna csopvez lenni, de legalább szenior az egyik munkahelyemen. Az akkori csopvez, aki nyugdíjba ment, be is ajánlott a helyére a nagyfőnöknél, de a főni meg sem hallgatott a pozícióra, elutasított, pedig nem is ismert. Vidéki irodába dolgoztunk, ő Pesten ült, havonta 1x jött, majd beült a csopvezekkel egy irodába, én akkor beszéltem vele mikor felmondtam.

4 éve volt, azóta nem találom a helyem, dolgoztam nagy multinál, kis multinál, voltam interjún kkv-nál.

Lehet ő is csak a helyét keresi. Én is szeretném végre megtalálni.

2020. okt. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Higy olyan ember, akinek 5 év alatt k9 munkahelye volt.
2020. okt. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ma már nem ciki, legalább mobil.
2020. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!