Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkáltatónak van köze ahhoz...

Munkáltatónak van köze ahhoz kinek a számlájára kérem a fizetésem? Jogi forum szerint oda kötelesek utalni ahova én kérem, semmi közük hozzá az kinek a számlája

Figyelt kérdés

Azt írják és ez van a céges szabályzatban is, a munkáltató a munkavállaló által megjelölt belföldi számlaszámra utalja a havi munkabért. Szó szerinti idézet.

Nincs ott hogy Kovács Pistikének csak Kovács Pistike számlájára utalhatnak.

Szóval ha én írásban leadom, hogy a fizetésem a mai naptól XY számlájára kérem (bárki is az az XY semmi közük hozzá) akkor oda kell utalniuk-nem?


2020. okt. 17. 14:58
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
63%
Újabban van fizetés az alapítványi iskolában?
2020. okt. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Közölted a pénzügyessel, h megszüntettex a szlát? Ha nem, amkor te vagy a hibás..
2020. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

#11; 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂


Szerintem ott csak a csókosok meg nyalizók kapnak fizut...😁

2020. okt. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

" h megszüntettex a szlát? Ha nem, amkor te vagy a hibás.."


te a középkorban élsz? próbáltál te már netbanki rendszerben nem létező számlára utalni? na próbáld ki és rájösssz mekkora gyökér vagy.

Elárulom hogy lenyomja az entert és azonnal dobja is vissza a tételt a banki szoft.

2020. okt. 17. 18:42
 15/35 A kérdező kommentje:

"Közölted a pénzügyessel, "


De ha az előző válaszom gyökérségednek magas lenne, akkor itt egy egyszerű válasz: igen, közöltem vele hogy nincs már számlám így oda meg se próbáljon utalni.

2020. okt. 17. 18:44
 16/35 anonim ***** válasza:
0%
De akkor sem hibás a munkaado! Nem az ő hibája h nem tud neked utalni.
2020. okt. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Megint egy agresszív kismalac kérdező...

:-DD

2020. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

"! Nem az ő hibája h nem tud neked utalni."


Aztán miért ne tudna nekem utalni? Adtam neki egy új számlaszámot! Utalja arra. Hol itt a gond?

2020. okt. 17. 20:28
 19/35 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező, szerinted hányan fognak körberöhögni a fizetési meghagyásoddal, mikor te magad hiúsítottad meg az utalást?


Nem lehetsz a legélesebb kés a fiókban! :))

2020. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

" mikor te magad hiúsítottad meg az utalást?"


Miért hiúsítottam meg? Megadtam a számlát ahova utalni kell. Milyen adatra van még szüksége a cégnek az utaláshoz? Magyarázd már el.


A körberöhögést illetően: nevetni azt lehet, de nem nekem fog szólni az a nevetés, mert a fizetési meghagyás esetén nem felém kell igazolni a kifizetés tényét hanem a közjegyző felé, azt meg nem túlzottam érdekli a nevetés csak az utalva lett a megadott számlaszámra vagy nem. Igen vagy nem, a többi őt nem érdekli.

2020. okt. 17. 20:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!