Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkáltatónak van köze ahhoz...

Munkáltatónak van köze ahhoz kinek a számlájára kérem a fizetésem? Jogi forum szerint oda kötelesek utalni ahova én kérem, semmi közük hozzá az kinek a számlája

Figyelt kérdés

Azt írják és ez van a céges szabályzatban is, a munkáltató a munkavállaló által megjelölt belföldi számlaszámra utalja a havi munkabért. Szó szerinti idézet.

Nincs ott hogy Kovács Pistikének csak Kovács Pistike számlájára utalhatnak.

Szóval ha én írásban leadom, hogy a fizetésem a mai naptól XY számlájára kérem (bárki is az az XY semmi közük hozzá) akkor oda kell utalniuk-nem?


2020. okt. 17. 14:58
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
28%
20: ha ennyire biztos vagy a dologban, miért nem intézkedtél még? miért egy anoním fórumon vered a nyáladat? :)))))))))
2020. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
mert így szombat este nem sok közjegyző dolgozik, így pöttyet nehéz intézkedni, de már van időpontom hozzá jövő keddre.
2020. okt. 17. 20:46
 23/35 anonim ***** válasza:

Ha van időpontod is és tudod, mit szeretnél, akkor miért kell itt is egy kört futnod? Mifelénk ilyenkor elmegy az ember a közjegyzőhöz és megoldja a problémáját anélkül, hogy előtte vadidegen embereken mérné fel, mennyire van őneki k***ára igaza.

Igaz, ismerek olyan embereket, akik szeretnek mindent jól megszavaztatni a kollégáik, ismerőseik vagy rokonaik körében, de ők legalább vannak annyira f***a gyerekek, hogy személyesen adják elő a maguk marha nagy igazságát, rákérdezve, hogy: "há' de most nem igazam van?". Általában meg is kapják a támogatást, amire vágynak, mert az értelmesebbje tudja, hogy a hülyére rá kell hagyni a hülyeségét, nincs értelme vitába szállni vele.

2020. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

#23: LOL


Tényleg nem értem, mit szenved itt, ha már bejelentkezett a kj-höz....

2020. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

"hogy a hülyére rá kell hagyni a hülyeségét"



Amennyiben a "hülyének" (=nekem)még a független és pártatlan külső fél is igazat ad majd (és azt fog!) akkor az a hülye miért is hülye? Mert igaza van a cégnek meg nincs, azért hülye? Vagy voltaképp miért is? Magyarázzuk már el!


Olyan ez hogy valakire azt mondom ez egy csaló és mindenki fel van háborodva hogy mondhatok ilyet. Majd egyszer csak hopp jön a rendőrség az illetőt elviszik bíróság majd leültetik csalásért.


Hopp csak nem ? Hát akkor mi is a gond azzal hogy csalónak neveztem? Hiszen az!

2020. okt. 18. 09:19
 26/35 anonim ***** válasza:
Nem a kérdésre válaszoltál. Azt kérdeztem: ha van időpontod a közjegyzőnél és tudod is, mit szeretnél ott, akkor miért kell itt megkérdezned, hogy igazad van-e?
2020. okt. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

"akkor miért kell itt megkérdezned, hogy igazad van-e?"


Hogy röhögjek az itteni gyíkokon akik arra a kérdésre mennyi 1+1 megpróbálnák bemagyarázni hogy az kérem 3! Azért! Jó válasz?

2020. okt. 18. 09:26
 28/35 anonim ***** válasza:
Ez az oldal eredetileg nem erre a célra szolgál, de örülök neki, hogy kreatív vagy és erre is tudod használni.
2020. okt. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Szoktam ám én lefutott fix jogi kérdéseket is feltenni csak azért hogy teszteljem az itteni gyíkokat mekkora baromságokat okádnak ide.

Kedvenc pl az a kérdés hogy a felmondási idő naptári nap és munkanap? Mert a főnök szerint munkanap. Ilyenkor hátradőlök popcorn és nézem ahogy a gyíkok bizonygatják hogy az munkanap (ha a főnök mondja)....

És röhögök.

2020. okt. 18. 09:33
 30/35 anonim ***** válasza:
Irigyellek, hogy neked ilyen kevés is elég a boldogsághoz.
2020. okt. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!