Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha úgy érzem, hogy...

Mit tegyek ha úgy érzem, hogy a főnököm férje kikezd velem állandóan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1 éve dolgozom lassan itt, heti 1x találkozom a főnökkel, amikor elvisz tőlem 1 halom papírt meg újakat hoz. Home office-ban dolgozom, mivel útba esik neki így azt beszéltük meg, hogy nem kell feleslegesen bemennem az irodába ha nem muszáj.


Mivel a főnököm általában elfoglalt, így az utóbbi pár hónapban a férjét küldte.

Én is közvetlen és barátságos vagyok, de nekem ő már túl közvetlen. Amikor megdicsért, hogy milyen csinos vagyok, akkor csak felnevettem, hogy kösz az iróniát (sima farmer volt rajtam pulcsival, otthoni papuccsal), de nem vagyok kisminkelve.


Folyamatosan a feleségét szidja amikor jön, hogy mennyire elege van belőle. Világosan elmondtam neki, hogy nem szeretnék mások magánéletébe így belelátni, ez a kettőjük dolga. Tudja, hogy nekem is van férjem.


Mondta, hogy mentsem el a számát (nem veszek fel ismeretlen számot), hogy ha hív akkor elérjem. Elmentettem, de azóta meg folyamatosan beszélgetne viberen.

Általában ami nem munkával kapcsolatos, arra nem reagálok, munkaidő után egyáltalán nem reagálok, leírtam neki világosan, hogy beszélgessen a feleségével, én is a férjemmel szeretek délután beszélgetni.


Már direkt a feleségének írok, hogy mikor jön a munkáért, de mindig lerendezi azzal, hogy neki sok a dolga, elküldi a férjét.


Kezd baromi kínos lenni, nem tudom mit csináljak. Szólni nem akarok, mert nem szeretnék szart keverni, plusz az állásra is szükségem lenne. A főnököm meg egyébként egy baromi jó fej nő, nagyon bírom és nem tudom hogy viselkedik otthon, de biztos nem ezt érdemli.


Már megkértem a férjemet amikor itthon volt, hogy vegye át ő a munkát tőle, de az sem segített.


Ti mit tennétek a helyemben? Nem annyira akarok most a vírushelyzet alatt ugrálni a munkahelyek között, de nem találtam más megoldást.


2020. okt. 22. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Húú ez nagyon kellemetlen lehet, sajnálom :( a nőnek szerintem ne szólj semmiképp, mert a végén te jöhetsz ki rosszul belőle, hogy kevered a szart. Mivel a csávónak már többször szóltál, hogy hagyjon és mégis letojja, ezen túl nem tudom mit lehetne csinálni. Fojtasd ezt a passzív taktikát, egy szavas válaszokat adj, ha nagyon muszáj és amikor csak tudod kerüld vele a találkozást. Ha mégis borulna a bili, akkor látszódjon az üzenetváltásokon, hogy te végig elutasító voltál.
2020. okt. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyen veled ott a férjed ha beállít hozzátok ...
2020. okt. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az látszik a viberen, hogy elutasító vagyok szerencsére. A férjemmel már találkozott, mert 1x ő vette át a munkát helyettem amikor megkértem rá. Ő mondta, hogy egy határig nem szeretne beleszólni, mert mégis az én munkahelyem, de ha úgy érzem hogy nem boldogulok, akkor szóljak.


A férjem meg sajnos nem mindig tud itt lenni, mert általában 4 után ér haza. Ritkán van itthon előbb.

2020. okt. 22. 11:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Huh, ez durva és iszonyú kellemetlen lehet. Sajnos nem nagyon tudsz a jelenlegi helyzetben mást tenni, mint amit eddig is, próbáld finoman ignorálni a főnököd férjét. Kitartás! :(
2020. okt. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nagyon kellemetlen helyzet, viszont szerintem jól kezeled.
2020. okt. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kerüld el. Vidd be te a munkát személyesen. Viberen légy elutasító. Tarts távolságot.
2022. febr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!