Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valami miatt téged jobban...

Ha valami miatt téged jobban kedvel a céged valamelyik vezetője, az számodra kényelmetlen?

Figyelt kérdés

Nem közvetlen főnök, hanem annál magasabb szintű vezető.

Hogy éled meg ezt?


ápr. 25. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
igen..
ápr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem az, amennyiben ezt a teljesítményem indokolja vagy egyszerűen csak szimpatikus vagyok neki mint ember.

Na az már kényelmetlen, ha a szimpátiánál többről is szól a dolog…

ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, mások is észrevették, hogy engem jobban kedvel és én is elkezdtem hozzá barátként viszonyulni. Aztán egyszer leült velem beszélgetni és elmondta, hogy igazából csak kedves akart velem lenni, mert nem találtam a helyem, de betelt már nála a pohár és szerette volna, ha nem keresem ilyen imtenzitással.
ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen az, mert elvárja a plusz munkát baráti alapon.
ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Őszintén én nem nagyon tudom hova rakni azt, hogy kifejezte felém (meg még pár ember volt jelen), hogy elégedett a munkámmal. Meglepő volt, mert nem érzem úgy, hogy bármivel is többet tennék, mint ami a rámbízott feladat. Ettől az a gondolat kapott el, hogy talán azt feltételezi rólam, hogy le akarok lépni és azt nem akarja. Vagy miért szokás ezt tenni egy vezetőnek?
ápr. 25. 21:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni!!!
ápr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tatyó ***** válasza:

Több oka is lehet, a dicséret akár motiváció is egyben.

Új vagy még (3-6 hónap) esetleg?

Vagy egy számodra ismeretlen "hátszél" :D

Meg lehetnek még egyéb hátsó szándékok is -előfordul... de nem kell túlgondolni.


Örülj neki.

tegnap 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!