Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan viselkedjek ha tudom,...

Hogyan viselkedjek ha tudom, hogy kibeszélnek a kollégáim, de ha kettesben vagyok velük, akkor meg jópofiznak? 24/L

Figyelt kérdés

Mindegyik nő, és egy kivételével velem egykorúak. Ha úgy adódik, hogy kettesben vagyok az egyikkel, akkor az meg kibeszéli nekem a másikat. Viszont ha összejönnek, engem beszélnek ki. Úgy teszek, mintha nem tudnék róla, viszont már másképp bánok velük. Pl múltkor rámírt az egyik, hogy el tudom-e vinni reggel munkába, én meg azt válaszoltam, hogy nem, mert elromlott a kocsim, aztán valamelyik nap meg egy másik írt rám, hogy el tudom-e vinni, én meg azt írtam, hogy nem, mert késni fogok. Erre el kezdtek flegmáskodni, aztán meg viccelődni. Bezzeg ha valakit helyettesíteni kellett, mindig nekem szóltak, hogy ők nem érnek rá, nekem kell bemennem szabadnapomon is. Mindig bementem. De mikor 2x nemet mondtam, mert fontos dolgom volt, nekem álltak, hogy milyen vagyok már...

Ez most komoly? Hol élünk? Ti mit tennétek a helyembe?



2020. okt. 24. 21:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
8-as, nem vagyok nőgyűlölő, pláne, hogy én is nő vagyok, de dolgoztam férfiúkkal is, egyáltalán nem volt jellemző ez a furkálódás, mint a nőknél
2020. okt. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen a férfiak is ugyanúgy pketykálnak, viszont nem áskálódnak annyit és nem olyan irigyek. 6-os voltam.
2020. okt. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
En vegyes tarsasagban dolgozok, egy 30 fos irodaban, na aki eppen szabin van azt beszelik ki:D
2020. okt. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ne szállítsd őket! Egyszer megteszed utána mindig elvárják. Óriási kötöttség. Reggel értük menni, munka után megvárni őket. Üzemanyagot természetesen nem fizetik. Arra vigyázz, ne ismerjék az autódat. Az ilyenek képesek munka után az autód mellett várakozni, akkor vidd őket haza. Ismerős a helyzet. Mivel nem teljesítetted a kérésüket elkezdenek majd piszkálni. Tudják, hogy hallod, amit a hátad mögött mondanak. Arra törekednek ne érezd jól magad a cégnél.

Kibeszélés ellen: számotokra ennyire édes vagyok? Állandóan engem nyalogattok! Szakadjatok le rólam!

2020. okt. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem tudják, hogy hallom, mert akkor beszélnek, amikor nem vagyok jelen. Megaztán, óvatosak akarnak lenni, mert nekem is szokták mondani, hogy "De légyszi ne mondd már neki vissza"
2020. okt. 26. 15:24
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát normálisan. Nem kell őket figyelmen kívül hagyni, nem kell velük bunkózni sem, de nem kell velük valami nagyon mély lelki témákba se belemenni. Hanem csakúgy éljetek egymás mellett. Az úgy szerintem viszonylag kényelmes. Tehát, csak ilyen szimpla kollegális kapcsolat; tehát amikor egyikőtöknek segítségre van szüksége, a másik segít neki amennyiben tud; utána kész, nem is feltétlen kell egymáshoz szólni; csak pl mondjuk jóreggelt amikor találkoztok, azt csá. :) Meg hazafelé is csumi; és akkor kész. :):) Meg pl ha valameyikük felhozza az időjárást, reagálhatsz rá. :):) Vagy ha pl a pontos idő kell nekik. :)
2020. nov. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
47%

Én szívem szerint lefeküdnék veled.


A sínek közé, aztán a lábad közé.

2020. dec. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!