Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek emiatt a kocsi...

Szerintetek emiatt a kocsi miatt lenéznek a kollégák?

Figyelt kérdés
2009 óta dolgozom itt, 2004-es Suzukim van, ami 2007-ben kifutott modell, akkor vettem bemutatóautóként kereskedésből, most már 17 éves, kb pár évente lecserélik a kocsijaikat, és mindig csak újabb kocsik, suvok stb vannak a mélygarázsban... (mondjuk alig van olyan kolléga aki régebb óta van itt nálam) Volt, hogy nem kocsival jöttem, és ketten is felhivtak, hogy bent vagyok e melózni mert nem látták a kocsim :D (Amúgy mindig azzal járok csak épp műszakin volt vagy ilyesmi...) Én azt sem tudom melyik kié lent, ha valamelyik nem lenne bent nem tudnám épp ki hiányzik.

2020. okt. 25. 01:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Van, hogy végzünk, megyek le kollégával a garázsba, akivel már rég végeztem ugyanakkor és kérdezi, hogy nahát neked még mindig ez a kocsid van?... Tudnék venni másikat, újat, de nincs rá szükségem.
2020. okt. 25. 02:02
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem oly mindegy, hogy kinek milyen kocsija van. Nem ez teszi az embert. Amikor először mentem barátnőmékhez, és kijöttek elém kocsival az állomásra, az apja megjegyezte poénosan, hogy "Ilyen kocsiban még biztos nem ültél." Régi, piros Skoda Favorit volt. Biztos azt hitte, hogy le fogom szólni, valójában meg majdnem könnyekig hatódtam, mert még nagyon kicsi voltam, amikor utoljára olyanban ültem, és telibe vert a nosztalgia. 😂

Szóval ne foglalkozz vele. Értelmes ember nem a kocsija alapján ítéli meg a másikat, és lehet, hogy veled is ugyanígy jár valaki, hogy a kocsi miatt felidézi a régi szép emlékeket, és eltöltötök egy jó kis beszélgetős estét!

2020. okt. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember mit foglalkozik vele hogy ki mit gondol a kocsijáról? Más kérdés, hogy normális ember meg amúgy a kocsit se nézegeti hogy most ki mivel jár a munkahwelyén.
2020. okt. 25. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt az embert nem értem meg, aki drága új autóval jár és egy panellakásban lakik.
2020. okt. 25. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Legfeljebb azert lehetne megszolni, hogy nem elektromos autoval, jarsz.
2020. okt. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom férfiak vagytok, azoknak a mániája ez a kocsizás....


Engem nem erdekel, kinek milyen kocsija van, tovabbegyek, nem is tudom, melyik kollegám mivel jár, max. annyit, hogy az egyik fehér kocival, a masik meg kékkel.


De ez ugyanaz, mint a telefon peldaul. Hogy kit érdekelnek ezek a dolgok?

2020. okt. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ki nem szarja le, hogy ki mit gondol a kocsidról? Amikor építkeztem egy bontószökevény kétütemű Wartburggal hordtam a cuccot, meg dogozni is azzal jártam. A vezér megjegyezte, hogy munkakörömhöz méltatlan viselkedésért fegyelmit fog a nyakamba varrni, ha nem cserélem valami egybefüggő vasdarabra. Mondtam neki, hogy ha nem tetszik, vegyen nekem másikat, mert amíg az építkezés folyik, biztos, hogy egy petákot se költök kocsira.
2020. okt. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor az a legjobb ha visszakérdezel:

Mi van, irigy vagy rá? Tudod, hogy ilyen autót manapság már aranyért sem lehet venni?

2020. okt. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!