Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon nagy bunkóság, ha...

Nagyon nagy bunkóság, ha megkérdezem a lányokat, mit tudnak az autókról? (alább)

Figyelt kérdés

Tudjátok, az autószalonokban / autókiállításokon szoktak lenni ilyen vevőcsalogató, szép lányok. Ha megtetszene nekem egy autó, amin pózolnak és megkérdezném tőlük, hogy a kocsiban milyen extrák vannak, hány lóerős, stb?

Egy barátom szerint ez tényleg bunkóság, mert ezek a lányok egyáltalán nem értenek az autókhoz. Csak a testük mutogatásához és rá tudják tukmálni a vevőkre a vásárlást. Olyan, mint amikor idős embereket vernek át gyógyászati segédeszközökkel.


Ti mit gondoltok erről?



2016. nov. 13. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Azt gondolom, ez tipikusan az, amikor kinézed magadnak a gyengébbet, és jól megrugdosod.


Képzeld el, hogy nem értesz valamihez, izomagy meg odamegy hozzád direkt kekeckedni.

2016. nov. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Ugyan mi a bajod a jó csajokkal? Talán pár szexi fiúkára vágynál az autók mellett, kiskoma?
2016. nov. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Ők hostess lányok, nem autóértékesítők. Neked meg élet kéne mert látom nincs csak az foglalkoztat ki miért mit csinál és hol pózol.
2016. nov. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Ha ő adja el az autót, akkor tőle kérdezz. De ha nem ő az eladó, akkor kb. pont akkora bunkóság ezen lovagolni, mintha a melletted állót kérdezgetnéd.

Ráadásul saját magad is lejáratod, de ez már a te bajod. Gondolom megvenni úgyse akartad az autót, csak nyálat csorgatni és bunkózni mentek.

2016. nov. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Én most vettem autót egy csajtól. Ha ő az értékesítő, tudni fog mindent.

Ha meg a hosstesekre gondolsz, tőlük miért kérdeznéd? Nem ez a feladatuk.

2016. nov. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Igen, az.

Egyrészt semmi közöd hozzá, hogy mit tudnak, és mit nem. Nem ők adják el az autót, ők csak felhívják rá a figyelmet, ha további kérdésed van, nyugodtan felteheted az eladónak.

Tetszik vagy sem, pszichológiai tény: az emberek döntő többsége szívesebben vesz meg egy terméket, ha tetszetős környezetben látja azt.

Egyébként pedig meglepődnél, ha tudnád, hogy sok olyan lány, aki szerintetek csak a testét képes mutogatni, lazán lepipálna titeket tudásban.


"Olyan, mint amikor idős embereket vernek át gyógyászati segédeszközökkel."

Miért is?

Mi itt az átverés? Állítanak olyasmit az autóról, ami nem igaz? Na, ugye, hogy nem.

2016. nov. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Lehet off, de te nem az a kérdező vagy, aki folyamatosan agyba főbe szidja a jó nőket?


Amúgy:

1. Bunkóság, nem az ő feladatuk ezt tudni.

2. nem tukmálnak senkire semmit, ők csak a kiállítás "díszletét" adják.

3. Minimális értelmi szinttel megáldott vevő nem azért vesz autót mert jó nők állnak mellette.

2016. nov. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Te mindenben valami férfiellenes összesküvést látsz?
2016. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%

ez nem bunkóság, hanem trollkodás. tisztában vagy te is vele, hogy haverodnak igaza van, te csak égetni akarod a lányokat, és nézi, ahogy kínlódnak.

örömmel kérdeznék meg én is egy ilyen kikent-kifent *csát, de sajnos én se értek az autókhoz :D

2016. nov. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek. Én tényleg nem bántom a nőket, tisztelem őket. Ezért kérdeztem, hogy bunkóság, ha ezt kérdezném.


Fatal Errornak: Nem, nem én vagyok az. Nem tudok arról, hogy valaki itt szidja a nőket.

2016. nov. 13. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!