Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan viselitek? Holnaptól...

Hogyan viselitek? Holnaptól ismét hétfő, kezdődik a poklok pokla, újabb munkahét, újabb kibírhatatlan tömegközlekedés a munkába, ott pedig robotolás a semmirekellő főnöknek, majd hullafáradtan hazaesés, tv és alvás?

Figyelt kérdés
2020. okt. 25. 23:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%
Nincs vele problémám, decemberben felmondok.
2020. okt. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem mindenkinek ilyen egydimenziós az élete, mint neked. A TV-t meg nem kötelező nézni, úgyis többnyire csak agysejtpusztító értelmetlen műsorokkal van tele. Egy jó könyv is álomba tud ringatni.
2020. okt. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem ilyen életem van, én szeretem a munkámat. Nincs bajom a korán kelèssel sem. 1-2 körül hazaérek, gyerekem nincs, csinálom amihez épp kedvem van.
2020. okt. 26. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon bírom. Már szombat este ideges vagyok a hétfő reggeli értekezlet gondolatától. Vasárnap már nem is tudok pihenni, csak a munkán agyalok és szarul érzem magam. Talán váltani kellene.

A férjem új munkája miatt csak hétvégente jár haza és ez nekem szörnyen rossz. Nem akarok egyedül lenni. Hétfőtől szerdáig érzem pkolnak. Csütörtöktől elmegy.

2020. okt. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem dilgozom jelenleg, de belegondolni is rémálom, hogy hamarosan muszáj lesz, mert fogytán a megtakaritott pénzem.

Én nem a robotolásban, droid életben látom a lét értelmét. Ami a magyar munkahelyeket illeti, egy szóval összfoglalva:hányinger.

2020. okt. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére otthon dolgozom párom és kutyusom társaságában :D és élvezem
2020. okt. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
48%

Csak annak pokol aki nem tesz ellene.

Nem tomegkozlekedem, bar bajom sincs vele.

A munkam változatos es stresszmentes.

Melobol hazaérsz kb 5 orara. Ha lefekvesig csak tv-t tudsz nézni, akkor eléggé üres az életed.

2020. okt. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
69%
Tanultam, jó munkám van, a főnökömmel jó a viszonyom. Gondold végig, hol rontottad el, változtass a sírás helyett.
2020. okt. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha vendéglátós vagy haver, akkor kurv mindegy, milyen nap van.
2020. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!