Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez nem pofátlanságot a munkás...

Ez nem pofátlanságot a munkás és a főnöknő részéről is?Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Az illető állandóan elszeledal amikor elkell intézni valamit jól elmarad,amit 1ora alatt meglehet csinálni terep munkát neki az 3ora...ha visszajön itt is nyúlik,szinte semmit nem csinál,próbál lenyűgözni másokat a modorával ami mögött nincs semmi.Hibakat ejt,nem sajátít el semmit.A főnöknőm tudja ez mit csinál gprs is van a kocsijában ezt mondta nekem, de mégsem oldja meg rendesen a helyzetet.Látom neki is elege van persze az ismerőse és volt már egyszer incidens...akkor nem is nagyon kommunikáltak egymással és az volt a legjobb mert ez a majom akkor legalább meghúzta magát..a múlt héten megmondtam a főnöknőmnek a farkas cseréli a bundáját de a természete ugyanaz marad...meg amikor elmaradozik szoktam a nőnek célozgatni volt,hogy beszéltünk is róla, van amikor kényszeredetten nevet egyet,a napokban a harmadik célzásom után könnybe voltak a szemei.Azt is mondtam múltkor ezzel nem jó nagyon barátságosnak lenni mert akkor azt gondolja neki mindent szabad. Az a baj a főnöknőm mindannyiunkkal haveri viszonyban van. Elkezdtem visszavenni a munkámból így is én csinálok ott legtöbb mindent mert délelőtt vagyok,ez nulla munkás a főnöknőm meg van amiket csinál meg besegít.Amikor látja,hogy visszaveszek ő is jobban részt vesz a többi munkában,magatol ajánlja mit csinál meg.Mondta ma is hagyjak meg valamit a délutáni kollégának úgyis gyengén megy neki au a rész legalább gyakorol kicsit.Elegem van már mindenhova pattogni egyre jobban belefáradok!Elkezdtem visszavenni nem mindenben,mert így is eleget dolgozok de látványosan meg elkezdtem elkeredzkedni neha 1oraval,fél órával előbb. Ennek az alaknak kicsit kisebb a fizetése de még így is túl jó...de ha mindent összegzünk meg ő kezdetekben nem is volt beosztva szombatra akkor én kb.10.0000 ft kapok többet. Bár az anyagiak nem is érdekelnek jó a fizetés a pofátlanság zavar meg nekem normális kollégára lenne szükségem bem egy eltartott semmit se érő munkaerőre.
2020. okt. 27. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ctrl+c ctrl+v fõninek emailbe.
2020. okt. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tud róla..
2020. okt. 27. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vagy új helyet nézel vagy elfogadod és néha kiírod gyakorira a felgyülemlett feszültséget.
2020. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!