Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan segíthetnék rajta?

Hogyan segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés
Édesanyámról van szó,már nem -bírom ezt az egészet és muszáj kiírnom magamból. Édesanyám és én külföldön élünk, én idáig tanultam de most már dolgozom. Anyukámnak nimcs semmi szakmája mivel nagyon szegény családból származik és nem volt lehetősége arra,hogy tanuljon.. szerencse hogy a 8 általánosa az megvan. Mar 8 éve kint él külföldön, mindig dolgozott gyárakban meg ahol tudott és mindig boldogult. Kb 3 éve kezdődtek a bajok egy cégnél volt takarítónő ahol 1 év után elkezdte az egyik felettese szekálni,ez pedig odáig fajult hogy verekedés összeverekedtek. Anyukám csak védekezett állítolag(azóta is pereskednek). Azóta pedig már 2 munkahelyet váltott és ott is kiszúrják őt vagy a munkatársai vagy a fönökök. Jelenleg is dolgozik kb. 1 hónapja de 2 hete majdnem mindennap sírva jön haza a munkából annyira kikészíti az egyik kolléganője, aki már 15 éve a gyárnál van. Sértegeti,mindenben hibát talál amit csinál,pletykál róla a háta mögött és kiabál is neki mindenki előtt. Anyukám mivel nem szeretné,hogy az történjen,ami pár evvel ezelőtt így ő próbál nyugodt maradni de már nem bírja,rettegve megy munkába és úgy is jön haza mint aki már az életet és eldobná a sok stressztől. Nagyon sajnálom őt és szeretem is de valahol azt érzem hogy ő sem csinál valamit jól.. kérdeztem tőle már sokszor de ő állítja,hogy ő nem téved semmiben. Miért utálják az emberek akkor? Lehetséges,hogy a származása miatt? Vagy a kinézete miatt? Amúgy egy nagyon kedves nő,és ezt nem azért mondm mert a lánya vagyok. Félek hogy belebetegszik. Ti mit tennétek a helyemben? Hogyan segíthetnék neki?:( köszönöm ha elolvastad.

2020. okt. 28. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Honnan tudnánk, de tényleg. De azt nem írod, hogy hol külföldön, ha el tudod képzelni, hogy a származása vagy a kinézete alapján szekálják, se semmi mást csak általánosságokat.

Esetleg besegítheted a saját munkahelyedre, hogy közel legyél hozzá napközben.

2020. nov. 1. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Itt is ugyanez a helyzet


24 f

2020. nov. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!