Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan segithetnék rajta?

Hogyan segithetnék rajta?

Figyelt kérdés

Szóval a kiszemeltemnek nincsenek barátai emiatt nagyon depressziós.Én bolond meg egyszer ráírtam kamuprofilon és szegénynek annyira reménytelen a helyzete hogy a kamuprofilos lánynak kezdte el mesélni a bajait én meg nap mint nap ugyanazon a profilon vigasztalom mert szeretnék segíteni rajta. A valódi profilommal nem merek ráírni csak hetente egyszer mert elvileg az egész osztályt nyomoréknak tartja beleértve engem is de én szeretnék segíteni rajta.

Most normális vagyok szerintetek?



2016. szept. 3. 08:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
damn...velem is ez a helyzet csak nekem senki se segít, szerintem ne mond el soha hogy egy kamuprofilnak mesélte a problémáit nagyon de nagyon rosszul érezné magát és azt hinné hogy megmutattad mindekinek az osztályban, kezdj el szépen lassan közeledni felé...de soha ne emlisd meg a kamu dolgot
2016. szept. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Már napi rutinom lett az ő problémájával a foglalkozás
2016. szept. 3. 08:34
 3/15 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem azert depresszios mert nincsenek baratai. Az maximum egy tunet. Ha nem pszichologus nem tudsz rajta segiteni.
2016. szept. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De megpróbálok mindössze 16 éves vagyok és pszichológusnak szeretnék tanulni.
2016. szept. 3. 08:45
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Elobb tanuld meg a szakmat utana segits :)
2016. szept. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

azért egy jó barát is sokat tud segiteni olykor...

és sztem a fő baja h magányos szóval ne add fel.

2016. szept. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm :)
2016. szept. 3. 09:53
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

Nem akarlak bántani, mert a szándékod alapvetően pozitív hogy segíteni akarsz neki, de a kamuzás nem volt jó ötlet, ezt örökké nem csinálhatod, és minél tovább fogsz vele beszélgetni annál jobban fog neki fáj majd amikor egyszer megszűnik ez a kamubarát.


Szerintem nyiss felé saját magad, élőben. Menj oda hozzá szünetben, mondd meg neki hogy látod rajta hogy magányos, és szeretnéd ha jobb kedvű lenne te szivesen beszélgetnél vele, jöjjön el veled suli után sétálni, meginni valami, koncertre, vagy moziba vagy bárhova ami érdekelheti. Nem hinném hogy egy ilyenre nemet mondana, lehet éppen azért tartja nyomoréknak az osztályt mert mindenki leszarja szegényt.

2016. szept. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Egyszer már beszéltem vele akkor is csak piszkált. Azért tartja az osztályt nyomoréknak mert nem olyanok vagyunk mint ő. Elítéli a szemüvegeseket az okosokat a pasizós lányokat a szerényebb lányokat tehát mindenkit. Ezért nem merek hozzá odamenni
2016. szept. 3. 14:03
 10/15 A kérdező kommentje:
Ő tehet róla hogy kiközösítik mert mogorva... én csak azért akarok segíteni rajta hogy megváltozzon és kedvesebb legyen. A barátnőjével már sikerült kibékítenem mert még a párkapcsolatát is elcseszte. Fájt hogy újra van csaja de nem csak magamra gondoltam hanem rá
2016. szept. 3. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!