Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hogyan segíthetnék...

Szerintetek hogyan segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés

A tegnapi nap folyamán megtaláltam egy nagyon jó barátnőm Tumblr fiókját és nagyon durva dolgokat oszt meg rajta. Segíteni szeretnék neki, de nem tudom hogyan. Tudtam róla, hogy fogyózik és hogy még mindig nincs túl az előző párkapcsolatán, de amilyen dolgokat kiír és megoszt... sokkal nagyobb a probléma mint gondoltam volna :(

Szerintetek elmondjam neki, hogy láttam a profilját? Hogyan tudnék segíteni neki?


2020. ápr. 27. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel vele a kapcsolatot anonim módon, mintha egy vadidegen lennél és kérdezd ki. Hátha jobban megnyílik és elmondja. De ha úgy érzed hogy veled is szívesen megosztaná a problémáit akkor inkább személyesen próbálj meg segíteni rajta.
2020. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Miért gondolod, hogy feltétlenül "segíteni" kell rajta ? Valójában saját magán mindenki csak saját maga tud segíteni.
2020. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az oldalán többségében arról posztol, hogy evési zavara van és hogy mennyire magányos és nincsen senkije. Tény és való, hogy az utóbbi időben nem volt tökéletes a kapcsolatunk, de úgy gondoltam, hogy ha valami van, akkor tudja, hogy rám bármikor számíthat... nagyon az anonim dolgon gondolkozok
2020. ápr. 28. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!