Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Aggódom a baratnőmért. Hogy...

Aggódom a baratnőmért. Hogy segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés
A barátnőm a párjával de néha még egyedül is, napi szinten füves cigit szív. Amikor mondom neki, hogy ezt azért így mégsem kéne, mondja persze tudja majd ekkor és akkor abbahagyják, de sosem sikerül. A környezetemben többen is élnek ezzel de nem napi szinten max havonta 1-2x. Én egyáltalán nem, rossz élmény miatt és én alapból is tudom jól érezni magam. Mikor próbálom lebeszélni csak röhög rajta és változás nincs. Naponta azért mégsem kéne, persze ha rajtam múlna inkább egyáltalán ne csinálja. Ilyenkor gondolom prűdnek gondolnak, de ez nem érdekel, az már inkább, hogy ez már szerintem függőség és nem hallgat rám.
2017. okt. 30. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha sz@ros kis kölök, szüleinek szólj és elküldik elvonóra.

Ha felnőtt, akkor így jár, aztán kapufa neki, de esetleg feljelented fű birtoklásáért és beviszik, kicsit józanodni...mást nem tehetsz a leírtak alapján...

2017. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!