Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen egy munkásszálláson...

Milyen egy munkásszálláson élni és onnan munkába járni?

Figyelt kérdés
Neked milyen? Melyik cég? Közvetítő?

2020. okt. 28. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Léteznek munkás szállások még? Azt hittem megszűntek a rendszer váltáskor. Vagy csak kevés maradt meg?
2020. okt. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Léteznek még. Sőt, építettek nem is egyet az elmúlt években.
2020. okt. 28. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyan mintha kolis lennel. Vagy meg rosszabb.
2020. okt. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Én is kb a kolihoz tudnám hasonlítani. Csak míg a koli diákként tök normális, felnőtt 30-40 éveseknél szerintem kicsit fura
2020. okt. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mit jelent a fura? szokatlan vagy nem jó?


Amúgy nyugaton mostanában kezdenek divatba jönni olyan lakhatási formák, ahol nem egyetemisták is együtt bérelnek lakást, vagy valami ilyen közösebb lakás szerkezetek, ami szintén fura kicsit, de ugyanakkor előnyei is vannak.

2020. okt. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy divatba jött ott, de a csóró Magyarországon más a helyzet. Ne akarj együtt élni még a barátoddal sem egy szobában (rendes barátra gondolok, nem párra). Ugyanis eléggé kényes dolog amúgy is, most aztán pláne.
2020. okt. 28. 22:27
 7/7 anonim ***** válasza:
jah igazad van, most a vírus durvává teszi. de amúgy én azt gondolnám attól sok függ, hogy milyen maga a hely. pl vannak e és milyenek a közös terek.
2020. okt. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!