Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akkor is visszarendelhető...

Akkor is visszarendelhető vagyok szabiról, ha az a rész amivel a cég rendelkezik, már elfogyott? Ezzel a részével már én rendelkezem így megszakítható?

Figyelt kérdés

Az összes szabit kiadták egyoldalúan egyeztetés és kérdezés nélkül tavasszal. De van pár nap amit nem adtak ki, és az Mt alapján ezzel a pár nappal én, a munkavállaló rendelkezem. Ki is vettem az őszi szünetre, és vissza akarnak (akartak) rendelni. Nem mentem.

De kérdés egyáltalán jog szerint megtehették-e volna? Elvégre ezekkel a napokkal már a törvény szerint se a cég rendelkezik hanem én. Milyen alapon szakítanák meg törölnék a szabit akkor?


2020. okt. 29. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Ha a cég alapvetö érdeke megköveteli, akkor kérhetik.
2020. okt. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szabadságon vagy, nem vagy köteles felvenned a mobilt.

Vagy azt mondod, hogy nem voltál otthon és nem nézted meg a hívásokat.

2020. okt. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"Szabadságon vagy, nem vagy köteles felvenned a mobilt."


semmiféle mobil nem volt, a főnök egy samesza megjelent a lakásomon a főnök üzenetével hogy menjek (mert mobilon el se ért, az ki van kapcsolva) . elküldtem a sameszt nem mentem.

2020. okt. 29. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!