Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hoygan osztható fel 15 munkana...

Hoygan osztható fel 15 munkanap 3 egyenlő részre? Például így 1 + 2 + 12? A főnök szerint ez 3 egyenlő rész!

Figyelt kérdés

A cég bezár az épület átalakítása miatt 3 hétre a dolgozók kényszerszabin. De irodai fronton lesz munka (ügyelet). 3 irodista van, én vagyok az egyik. A másik kettő a főnöknek valami akárkije… már sejthető ennek nem lesz jó vége.

Feladat: kell irodai ügyelet a 3 hét alatt, épp 3 irodista van, de jó, hát osszuk fel a 15 munkanapot a három ember között! Úgyse kell egyszerre egynél több ember.

Na a két „főnök valakije” közölte. ők nem jönnek. Vagyis legyek én benn 3 hétig egyedül. A főnök meg (mert nagyon jó ember) azt mondta hát ezt nem lehet megcsinálni azzal a szegénnyel (velem) hát mégis vállalniuk kell!

Na vállalták is. Az egyik 1 napot, a másik 2-t. A főnök meg gratulált nekik (hallottam!) hogy de jól felosztották a 3 hetet 3 EGYENLŐ részre.


TEHÁT FIGYELEM!!!


15 osztva 3 felé osztva egyenlően 5,5,5 ?

Csudát!!

1,2,12!


Így az összes irodista kiveszi a részét EGYENLŐEN hiszen (elhangzott!! ) hát ők is vállalják a maguk részét….

Az ugye tiszta hogy mivel ők a főnök „valakijei” így nix ugribugri nekem, hanem kuss van. Velük szemben igazam nem lehet. 1+2+12 az három egyenlő rész. Értjük.


2016. febr. 24. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Így a leírás alapján ironikus megjegyzésnek szánta a főnök.
2016. febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Maygarán: a főnök is tudja hogy a dolog marhára nem korrekt irányomban de azért annyira nem érdekli hogy rendet vágjon a haversógorkomék között.. mégiscsak ők a mi kutyánk kölykei.


Kb ez a szitu?


Figyeld meg a hab a tortán az lesz hogy benn leszek 3 hetet HELYETTÜK is és KIÍRNAK MAJD SZABIRA IS!!


Volt már itt ilyen!

2016. febr. 24. 18:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Nos, ha te is jól lepippantod a főnököt, mint a kollégáid, akkor bizonyára neked se kell annyi ügyeletet vállalni.


Más: Ha nem lenne átépítés, akkor is dolgoznál. Netán a többieknek is fizet a leállás alatt a főnök?

Ha fizetett szabi, akkor a kollégáknak nem fog hiányozni nyáron az a 3 hét?


Még másabb: Ha hirtelen elkap téged az influenza, akkor nem te, hanem valamelyik kollégád fog bent ülni az átépítés alatt! Csak ügyesen csináld, pár napot menj be, azután legyél beteg.

2016. febr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Csak ügyesen csináld, pár napot menj be, azután legyél beteg."



Kirúgnának.

Volt itt már ilyen is.

Kollega szabit kért mert költözött. 1 szaros napot kért volna. Nem kapta. Elment betegállományba. Kirúgták.

2016. febr. 24. 18:51
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Jaj, jaj, jaj, már megint a csúnya, szemét főnököd, aki nem fogadja el a táppénzes papírt, nem enged el szabadságra, napi 38 órát dolgoztat, kizavar a WC-ről és még fizetést sem ad, jajjajjajj! Mocsok, szemét disznó az ilyen, de hát jaj, jaj, hát mit lehet tenni, jajj, hát az ember nem ugrál, mert kirúgják, te pedig sehová nem mehetsz, mert a tudásod és tapasztalatod az egész világon csak ennél az egy cégnél ér valamit. Beadtad már millió helyre az önéletrajzodat, de hát vissza se jeleznek, nem is kellesz nekik, csak itt, csak ezen az egy helyen hajlandóak még elviselni. Ó, jaj, te szegény, hát mennyire sajnállak én téged, micsoda egy trehány, utolsó senki a főnököd, jaj, jaj, jaj!

Megfelel?

2016. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nem szólsz, ha szerinted nem korrekt? Lehet, hogy ők azt hiszik, hogy neked így jó.
2016. febr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. mi a kerdes?

2. miert nem valtasz munkahelyet?

3. ha 2 nem mukodik, akkor meg minek sirni?

2016. márc. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!