Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diákmunkásként dolgoztam,de...

Diákmunkásként dolgoztam,de nem szóltak maguktól hogy megszűnt a munkám. Tudok ezzel valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

Suli mellett dolgozom diákként különböző áruházakban leltárosként.

Egyik alkalommal véletlenül elszámoltam magam,de azt mondták nekünk hogy 3 ilyen alkalom után rúgják ki az embert.

Nekem ez volt az első ilyen alkalmam fél év alatt.

2 hétre előre megkapjuk a beosztásunkat és fel vannak sorolva a diákok neve a listán.

Én fél évig dolgoztam ott,de a legutóbbi beosztásnál nem láttam a nevemet.

Fura volt szóval ráírtam a HR-es csajra és azt mondta,hogy már többször nem kell mennem dolgozni és a jövőben sem.

Szóval felidegesített hogy maguktól nem szóltak,hanem nekem kellett megkeresnem őket hogy miért nem vagyok rajta a beosztásban.

Ezt megtehetik? Eléggé gerinctelennek tartom hogy így kellett megtudnom.


2020. okt. 29. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg gerinctelen megoldás, de sok mit nem tudsz kezdeni vele.
2020. okt. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Facebook nagy hatalom...
2020. okt. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is megcsinálták, csak velem moziban. Gerinctelen nő volt a főnök, az ügymenet része volt egymás kibeszélése vele a menedzseri irodában
2020. okt. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!