Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi többlet megengedett,...

Mennyi többlet megengedett, pénztárzaráskor?

Figyelt kérdés
Utálok pénztárnál állni. Félek és stresszelek végig hogy mindent jól csinálják. Eddig még csak kétszer álltam ott. Ahol most vagyok ez az első munkahelyem. Legutóbb 5ezer forint többletem lett. Nem tudom hogy csináltam, pedig úgy eméleztem hogy jól adtam vissza. El se hittem mikor mondták. Félek tőle hogy újból sok többletem lesz. Mit csináljak hogy ne stresszeljek rá ennyire?
2020. okt. 29. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Íratlan szabaly hogy a többletet nap végén kiveheted magadnak, nem tudtad? :)
2020. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Hát ez fura de nálam is volt hogy 11 ezerrel több lett amikir teljesen jól adtam vissza biztosan. Egyszerűen felfoghatatlan. Ráadásul rá is kerdek jól adtam e vissza es mindenki igent mond.

Addig amíg több a pénz és nem kevesebb addig nincs probléma szerintem. Ha kevesebb akkor pedig fizethetsz te.

2020. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen. Csak nem tudom mennyire tolnak le ha legközelebb is ilyen sok többletem lesz esetleg.. Eléggé tartok tőle.
2020. okt. 29. 20:34
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

Max annyit mondanak majd, hogy próbálj jobban figyelni.

Ez nem nagy dolog de akkor is szarul fog esni tudom. De csak osszátok el a bevételt mindenki jól jár. :3

Amúgy ez tényleg nem olyan dolig, hogy leszidjanak érte.

2020. okt. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
De nagy dolog, mert ha pont ellenőrzést kapnak, és olyan összeg van a pénztárban, amiről nincs számla, akkor meg fogja kúrni őket a NAV. Még azzal is jobbat teszel a munkáltatódnak, ha ellopod. (ez nem felbujtás, a helyes az, ha legközelebb jobban figyelsz visszaadásnál)
2020. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5, nem fogja, ha azt mondja, jatt. Csak akkor azutan is adozni kell. Persze nem mindenhol hiheto a jatt, plane ennyi :D
2020. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A Nav büntet ezért is. Nem tudom, mennyire oldható meg, de ha épp nincs járkálás, rérsz picit, csiálj egy x- zárást. Gondolom, tudod, hogy kell. Nyomsz egy nem zárós elszámolást,és arrol látod mennyinek kell lenni épp a kasszában, gyors megszámolod a pénzt és ha több van, a többletet kiveszed és elteszed. Ha jattot kaptál, azt észreveszed, azt ne tedd a kasszába, azonnal tedd félre.
2020. okt. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az X-be benne van a reggeli valto amugy? Sose tudom... De ha tobbet veszel ki, siman mondhato, hogy arura fizettel, vagy a fonok kivett. Nalunk ebbe soha nem kotottek bele.
2020. okt. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az x-ben benne van a reggeli váltó is. Nálunk 10.000- a válto állandó jelleggel. Azt már ugye reggel, kasszanyitáskor beütjük. Igy aztán ez is ottvan az x számlán.
2020. okt. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam mekiben, ott levonnak a béredből ezért.
2020. okt. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!